Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan kezelnétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Ismerkedni kezdtem egy férfival, akinek nagyon rossz a helyesírása... Tetszik nekem, de néha zavaró amikor egy pár mondatos üzenet is tele van durva hibákkal... Nem akarom megbántani őt. Én több diplomás nő vagyok, ő szakmunkás...
2018. jan. 30. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet diszgráfiás beteg, aki nem tud helyes írni, de nem tehet róla. De persze az is lehet az oka, hogy nem igazáb szerette az iskolát. Az írás, olvasás, számolás ezek alap dolgok egy embernél. Sok olyan ember van, akinek nincsen semilyen végezettsége mégis tudja ezeket az alapdolgokat, ez egy alapműveltség igazából. Szerintem elég gáz. De ha te feltetted ezt a kérdést ide, akkor valószínűleg te is gáznak tartod és nem lennél képes elfogadni olyannak amilyen. Szóval én a helyedben elengedném ezt a dolgot... :)
2018. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjon senki, hogy ezt írom, de a magam fajtáját tudom csak szeretni. Lehet ezen felhorkanni, de nem tudok elfogadni egy olyan embert, akinek semmi diszes vagy egyéb problémája nincs, és a nyelvet, amit 20 éves korára legalább 13 éve ír és olvas, nem tanulta még mindig meg helyesen használni.


Nincs vele bajom, de más úton járok, más életet élek, más embereket szoktam meg... Keressen magának olyat, akinek nem idegen az ilyesmi, én sajnos erre nem lennék nyitott. Biztos rám sem nyitottak sokan valami más hiányosságom miatt. 🙂 Ezt is megértem. De hadd válasszak olyat magam mellé (ha elfogad/ha megtehetem), akivel nekem sincsenek ilyen problémáim.


Lehet háborogni. Ez nem arról szól, hogy elitnek hiszem magam. Egyszerűen csak másra vágyom és ezt a mást érzem magaménak.

2018. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Apám is szakmunkás mégis helyesen ír.


Tudod, üljön le, olvasson sokat, csak megjegyzi már, mit-hogyan írunk.

Tényleg zavaró, engem is piszkosul irritál, mert hacsak nem diszlexiás nem nagy ügy helyesen írni.

2018. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!