Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az, ha egy nő nem mutatko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, ha egy nő nem mutatkozik valamiféle igényekkel, akkor úgy is fognak vele bánni a férfiak?

Figyelt kérdés

Úgy értve, ha pl. a nőnek jó a gyors kaja, nem igényli az éttermeket, vagy nem fogad el semmilyen apróságot a férfitól, nem vágyakozik soha semmi után, mindig megelégszik az olcsóbb dolgokkal, vagy direkt azokat keresi, stb.


Ilyen esetben a nő adja meg a saját színvonalát, és ahhoz mérten fognak vele bánni a férfiak?


2018. jan. 28. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz, sőt!


Volt olyan párom, aki elég egyszerű körülmények közül jött, nem igényelte az éttermet, a márkás holmit.

Ennek ellenére élvezte, ha én ilyen helyre vittem, vagy vettem neki ajándékot.


Viszont ugyanúgy örült annak, ha csak kiültünk pikinikezni a természetbe, nem verte az asztalt, hogy neki 3 csillagos hely jár minimum.

2018. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát...lehet benne valami. Nekem sosem volt elvárás semmi...nem is nagyon kaptam semmit.
2018. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én relatív "igénytelen" vagyok ilyen téren, kibírom éttermek nélkül, mivel speciális diétám van, nem túl releváns nekem. De attól még elvárom, hogy a párom foglalkozzon velem, akkor is, ha erre nem kell költenie. Ő például szívesen főzi velem a menüt, és ez nekem fontosabb, mint hogy egy pincér szolgálja fel.
2018. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg. Ha a jaj-de-igényes hercegnőt játszod (akinek az "igényesség" egyenlő a minél drágábbal, a minél több ajándékkal), akkor fognak "úgy" bánni veled a férfiak.
2018. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, de nem kell sznobnak lenni. Nekem is vannak alapelveim, vannak kaják, amiket egyszerűen nem fogok megenni, mert nem ehetem meg és senki miatt nem fogom megenni, mert nem-szeretem, vas mert allergiás-vagyok-rá, vagy mert nem illik a diétámba. Vagy vannak helyek, ahova el lehet felejteni, hogy én menni fogok, ilyen a 3 órás séta a hidegben. Volt, mikor ilyen helyekre hívtak. Nem azért, mert nem adtam meg a saját színvonalam. Hanem azért, mert egy színvonaltalan beszélgetés után mentünk randizni.


Mióta nem egyezek bele akármibe, és kicsit öntörvényű vagyok azzal kapcsolatban is, hogy miről beszélgessünk, vagy lelépnek, vagy eszük ágában sincs ilyen helyre vinni.


Nem vagyok sznob, nem várok hű de sokat és nem is hisztizek fölöslegesen. Egyesekkel ellentétben én nagyon díjazom, ha a fiú kitalálja, hova menjünk, ha már ő hívott meg, és bátorítom, hogy dobja be az ötleteit. Nem kell engem gourmet kajával tömni, hogy legyen második randi. De mivel színvonalasak a beszélgetések, olyan emberrel megyek randira, akinek van annyi logikája, hogy "ahha, a lány sportol, akkor a lányt nem visszük mekibr" vagy "ahha, a lány komolyan képes beszélgetni, akkor a lányt nem hívjuk fel szobára, mert már a "merd megpróbálni" nézésén látszik, hogy kivágna, mint macskát szarni". Félre ne értsetek, nem vagyok karótnyelt, de keretben tudom tartani a beszélgetéseinket és tudok egy olyan keretet építeni, hogy az illetőnek esze ágába se jusson tré dolgokkal bepróbálkozni. Nem, a föld alatti retro teaház nem tré. Kacsákat etetni a Városmajori tónál sem tré. Ezek nagyon cuki dolgok, amiket csak olyan férfiak találnak ki, akiknek kettőnél több agysejtje van és nem fullad bele egy közéleti témába, meg nem fagy le a Windows, ha azt mondom, hogy nem a család-hobbi-tanulmányok triászt akarom nyomatni, hanem valami agyalósabbat.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne stresszeljétek a fiúkat ilyen kikötésekkel. Viselkedjetek úgy, hogy lejöjjön a színvonal és érezzék, hogy itt egy proli viselkedésnek nincs helye. Nem azért, mert lenézitek, hanem mert már a beszélgetés is megreked, ha valaki nem igyekszik.

2018. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Városligeti* pardon:D
2018. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt igazából az önbizalomról van szó. Az vonzó és ha te becsülöd magad, mások is fognak. Ez nem azt jelenti, hogy csak 5-csillagos éttermekbe legyél hajlandó járni, de akinek vannak igényei, annak általában önbecsülése is van.
2018. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Így van, de logikus. Ha te mindig veszel valakinek csokit pl., és látod, hogy nem örül neki, nem eszi meg, elajándékozza, akkor onnantól van még kedved venni neki?


Negatív és pozitív megerősítések igen is vannak az életben.


22/N

2018. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaz! De attól is függ hogy nézel ki! Ha öreg vagy, vagy nem vagy nagy szám szépsége akkor nem fognak kaparni.

A nagyon jó csajok elvarhatjak h jó éttermekben hordják őket,mert megéri az a zsákmány,mert növeli a fickó egojat,vagy mert jól érzi magát a csajtol.

De ha egy szuper csaj bunkó,hisztis,nyavogos,akkor hamar lepattannak róla a pasik,nemcsak a külső számít!

2018. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!