Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy vettem észre, hogy manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy vettem észre, hogy manapság a nők valamiféle küzdelmet várnak el értük. Miféle küzdelemről van szó?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

A hűség és a kommunikáció küzdelmét.


33/n

2016. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, miből gondolod ezt? Én egy felnőtt férfitől azt várom el, hogy felnőtt módon éljen, és ha nem passzolunk össze, akkor ezt fogadja el, és társnak keressen valaki mást.

Mik a te tapasztalataid?

2016. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem várok semmiféle küzdelmet, ha szeretem a férfit és megbízom benne (ami nem árt, ha kölcsönös), akkor a párom lesz, és kész. Nem fogok játszmázni össze-vissza, vagy tesztelgetni a másikat, hogy hány visszautasítás után van még kedve udvarolgatni nekem.
2016. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na, azt hiszem 1-es értette a vicces, csak nem szerette :)


2-es

Amit felvázoltál, az valid. Ha kiderül, hogy nem illünk össze, akkor legyünk partnerek ennek elismerésében és békében váljunk el(ebből még borzasztóan jó barátság szövődhet, ha megvan ez az attitűd).

A küzdelem részt én tényleg valamiféle játszma részeként látom a nőknél, ami azt hivatott alátámasztani, hogy ő mennyire jó nő és ezt a férfi is így látja és ha ez megvan, akkor a nő esetleg leereszkedhet hozzá és "engedhet" az ostromnak.

2016. aug. 1. 14:31
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

A saját maguk által felépített fal ellen kell küzdeni, ami valamiféle homályos hagyományos bölcsességből fakad, amit nagyanyáik meg a nőklapja mesélnek nekik, de nem tudják pontosan, hogy mit is jelent, csak sejtik, hogy valami azért van, szóval álljunk ellen, az a biztos.

Több ilyen látszatbölcsesség van az életünkben, ez az egyik. Ha valakitől megkérdezed, hogy miért csinálja azt, amit én nem tud válaszolni, nem érti a kérdést, vagy valami olyasmit hablatyol, hogy ez a szokás, akkor rátaláltál egyre.

2016. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, szerintem küzdeni ebben a kategóriában magáért a kapcsolatért, házasságért, családért érdemes, amíg menthető, ha esetleg félrecsúszott valami. Más életterületeket nem sorolok, mert nem az a kategória. Ismerkedésnél az a lényeg, hogy megismerjük egymást, hogy mit tudunk kihozni az ismeretségből, párkapcsolatra van-e esély, vagy inkább valami más, vagy esetleg semmi. Lehet kedveskedni egymásnak, de az nem küzdés, kedveskedni meg az ember csak úgy is szokott, nem csak ismerkedési céllal.
2016. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
halálig szóló arénaharcot 8 tigris és 3 oroszlán ellen.
2016. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es 😀
2016. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy könyv, amely a játszmákról szól. Az egyik a „küzdjetek meg értem”-ről szól. Ezt alkalmazzák a nők is.
2016. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!