Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelenti, hogy alakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy alakul benne valamiféle érzelem?

Figyelt kérdés

Jó ideje kerülgetjük egymást egy pasival, sokat beszélünk neten (szinte minden nap), de személyesen is szoktunk beszélgetni, bár ezek nem célirányos randik objektív okok miatt.


Pár napja kicsit összevesztünk, kiakadtam valamin, amiben nem biztos, hogy igazam volt. Elég rapszodikus voltam (neten zajlott), biztos voltam benne, hogy ki fog ábrándulni belőlem.

De nagyon higgadt és kedves volt végig, még akkor is ő keresett többször egymás után, mikor sértődöttségemben napikug nem válaszoltam neki.


Végül nagyjából sikerült tisztázni a félreértéseket. Azóta egyszer személyesen is találkoztunk, kedves, aranyos volt.


Amikor tegnap írtunk egymásnak, szóba került, a vitás időszak, írta, hogy rossz volt, rosszul érezte magát, míg zajlott (úgy 2 héten át tartott), és akkor valahogy rákérdeztem, hogy mit jelent neki a mi "kapcsolatunk".


Olyanokat írt, hogy szeret velem lenni, akár a neten, akár személyesen, ha talákozunk. Szeret velem beszélgetni, érdekli a véleményem, szereti a hangom, meg ahogy beszélek.... jó volna többet találkozni. És szexuálisan is vonzónak, izgatónak tart (egyszer már volt egy nagyon kicsi "felfedezés",amit szexnek azért nem neveznék).


Szerintetek ez pontosan mit jelent?


Alakulnak érzelmei is felém, vagy inkább csak amolyan barátság extrákkal lehet csak a célja?


Egyébként nagyon zárkózott ember, ha lennének is érzelmei, biztosan nem mondaná ki nyíltan. Ezt meg, amit írt, többféleképpen is lehet érzelmezni.


2016. máj. 4. 21:40
 1/2 CptTomato ***** válasza:
Mindenképp érzelmek alakulnak....de az elmodasod alapján korai lenne megmondani milyen érzelmek. Igy elsőre engem életem legjobb es leghosszabb szexen alapuló kapcsolatára emlékeztet. Adj meg idot magatoknak h tisztaban lassatok legalabb az egyik fel érzéseit.
2016. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nálad miért nem lett belőle szerelem?
2016. máj. 5. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!