Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki olyan helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki olyan helyzetben, hogy most tud azonosulni ezzel az idézettel?

Figyelt kérdés
[link]

2016. máj. 2. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
tolmacsot kerek
2016. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aszongya a nő, hogy hiába volt a tiéd előbb (a férfi), most már az enyém, de végleg.
2016. máj. 2. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem voltam még ilyen helyzetben. Ha látom, hogy a srác másoknak is csapja a szelet, meg flörtölget, akkor inkább szépen lassan lerázom.


Nem leszek második, meg nem is leszek olyan nő, akit kénye-kedve szerint elővehet a farzsebéből ha nincs más. Túlságosan is tisztelem magam. :)

2016. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah...és hogy még nekiálljak hencegni hogy "Jajj hát az enyém lett, hihi, kopj le, engem választott!", az csak engem minősítene, hogy egyáltalán okot adtam a válogatásra. Vagy csak én jövök szóba, vagy senki. Ez ilyen egyszerű. :) jah és veszekedni sem veszekedtem soha csajjal, ha szemet vetett a pasimra vagy ilyesmi. Aki hagyja magát elvinni, azt vigyék is. De jó messzire :)
2016. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!