Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valamiféle esély a változásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiféle esély a változásra?

Figyelt kérdés

Szóval 23 évesen itthon vagyok. Nincs se munkám, se végzettségem. Napjaimat legfőképpen a melankólai jellemzi Egész nap a gép előtt ülök. Motiváció bármi iránt is egyenlő a nullával. Átlag 2-3 hetente fürök, dohányzom, (fogmosás még megvan). A sok üléstől elkezdtem pocakosodni. Nagyon szeretnék változtatni - barátnőt de egyszerűen lehetetlen. Fele nap fb és instagram böngészésével telik, ahol mindenki szép, gazdag, megvan mindene 20 évesen, nekem meg nem futja fodrászra sem. Kérlek segítsetek


F


2017. szept. 3. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Van hobbid? Abból nem lehetne szakmát, vagy munkát találni?

Valamilyen vonalon el kéne indulni, mert nemhogy barátnő nem lesz így, hanem a normális élet van veszélyben.

2017. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy most depis vagy, levert és nincs életkedved sem, de ettől nem fog semmi sem megváltozni. Muszáj cselekedned, kimozdulnod.

A helyedben lejárnék futni, vagy tornázni a szabadban jobb, de akár otthon is jó. Kezd napi 30 perccel, jót fog tenni. Ajánlom a meditációt is.

Kezdj el munkát keresni, vagy sulit, vagy hasonló.

Tanulj nyelvet.

Hívd fel a barátaidat, hogy szívesen mennél valamerre.

Menj el egyedül otthonról pár helyre, akár szabadtérre is, ha esik van esernyő is a világon.

Ne gubbassz otthon végig.

Menj fel társkereső oldalakra.

2017. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1.lépés.Füröggyé le és menj el dolgozni akárhová.
2017. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem! Első lépés. Fürödj le, és szerezz valami végzetséget. Ember végzetség nélkül olyan mint PC áram nélkül. Van, de semmire sem jó. Utánna munka. Közben sport. Utánna barátő. És 70 évesen majd arra fogsz gondolni, hogy de jól cselekedtél akkor mikor kezdtél valamit az életeddel.
2017. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kezdj el dolgozni!
2017. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Te is azok közé tartozol, akik kijelentik, hogy majd megváltoznak, ha lesz párjuk


Mi lenne ha fordítva csinálnád? Előbb felállnál, elkezdenél dolgozni, sportolni, nem úgy néznél ki, hogy a döglegyek szájában összefusson a nyál a láttadra...

2017. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszki 6-os, ezt jól megfogalmaztad. 😂😂


De, igen, igazad van. Kérdező! Senki sem tud ebből kihúzni téged, csak te saját magadat!


Mindenki csak saját magára számíthat, ez még idáig nem esett le??!


Ha, mindenki olyan lenne, mint te, akkor mindenki ott ülne a laptop előtt, aztán mormolná, jaj jaj jöhetne már egy barátnő és úgy megváltozna már az életem...


Hát, ez nem így működik!

Álljál fel szépen. Tegyél magadért, hogy még te is büszke lennél magadra, ha idegenként láthatnád magad, és aztán lesz barátnőd is, ha akarod, ha nem, mert minden befektetett energiának megvan a gyümölcse!


Első körben menj el dolgozni. Mindegy hova, csak menj emberek közé. Aztán visz az áramlat tovább. De igy ne maradj. Beszőnek a pókok waze, mint egy múmiát.


Na, ereggyé. Ne gondolkozzál, már gondolkoztál eleget. Igazam van? Na, ugye.


Az életed a Te kezedben van.


A te döntésed az, hogy most így élsz. De, bármikor dönthetsz úgy, hogy innentől másképp lesz.

Ez ilyen egyszerű.

2017. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: ugyanazt mondtad, mint én, csak 3x hosszabban :D



Egyébként tényleg döbbenet, a múltkor volt itt valaki, aki közölte, hogy ő majd megtanul főzni, ha lesz csaja. Előtte valaki közölte, hogy ő csak a párjával hajlandó sportolni.


Nem tudom, hogy ez mire jó, de nem csodálom a csajokat, hogy nem kezdenek ilyen kiváló partikkal (mert ugye ez gyakorlatilag csak ígérgetés, amit vagy betart vagy nem)

2017. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy idővel kicsúszik majd a talaj, mert most is laksz valahol, de a dolgok nem tartanak örökké, ha szülőknél vagy, akkor nem lenne túl jó, ha 10 év múlva is ez az állapot lenne.... Te sem pénzelnél, és tartanál ki valakit azért, hogy búslakodjon a szobában, és a gép előtt üsse el a napokat, hónapokat, éveket. Ha nincs célod, vagy nem látsz értelmét semminek, akkor nem megoldás menekülni valami még rosszabba, hanem ahogy az előzőek mondják a kezedbe veszed az életed kormányzását. Minden képességed megvan arra, hogy a saját életedet felépítsd! Nagyon sokan teszik ezt, olyan anyák is, akik egyedül tartják el magukat, és a gyereküket! De ez senkinek nem pottyant az ölébe. Akik lottón nyertek nagy összegeket, de előtte is céltalanok voltak, azok utána sem lettek sikeresek, tisztelet néhány kivételnek.


A másik, hogy egy társ nem lesz terapeuta, aki nyüstölni, vagy ösztönözni fog. Ez elég mostoha szerep lenne bárkinek is. A neten lévő szépségnek és gazdagságnak is volt ára... de az is el tud múlni, de ott is sok esetben valakinek a pénzébe,munkájába került ezt előteremteni.


Szerintem a válaszolók elég reálisan mondták el a véleményüket, írhattak volna sokkal durvábbakat is, de szerencsére nem tették.


Az önálló élet megteremtése hosszú, fáradtságos, és sokszor nagyon távolinak, reménytelennek tűnő tud lenni, de megéri. Ha sikerek érnek, akkor azt fogod bánni, hogy nem előbb kezdted el kialakítani az önálló életed. Szerintem a motiváció sokminden lehet, család, utazások, ruhák, hobbik, bármi, ami jelen helyzetben kimozdít. Boldoggá talán nem tesz, de elkezdesz tenni a jövődért, és a személyes célok megvalósítása közben észreveszed, hogy meg tudod valósítani amit szeretnél. Ezért kellenek célok, mert kell, hogy valami miatt ki tudj tartani, amikor újra betemetne a melankólia, és visszaesnél a gép elé.

2017. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én soha nem fogom megérteni, hogy akinél ekkora gebasz van, annak miért a pina a legfontosabb. Előbb fürödj meg mindennap, az ég áldjon meg.
2017. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!