Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hölgyek, van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, van köztetek olyan, aki bárkinek ad egy esélyt, aki normálisan bepróbálkozik?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen típusú nők. Nyilván úgy értem, hogy az adott férfi közeledése normális, emberi, nem tolakodó, udvarias, stb... Szóval aki komoly kapcsolat ígéretét vetíti előre, látszik, hogy nem skalpvadász.


A kérdésem tehát az lenne, hogy vannak-e itt olyan hölgyek, akiknél a megfelelő közeledéssel el lehet érni egy esélyt, hogy kialakuljon valami? Háttérbe szorítható akár egy előnytelen férfikülső is ezáltal? Van köztetek olyan, akinél pusztán a közeledés, az udvarlás milyensége a döntő szempont, és nem a külső?



2017. aug. 31. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen ismerosom. Neki vannak a leggazabb randis sztorijai 😂.
2017. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a férjemmel is így ismerkedtem meg. Elsőre külsőre egyáltalán nem jött be, de mivel előtte leveleztünk, belülről nagyon is bejött. Így adtam esélyt, és kialakult. Most már 8 éve vagyunk együtt. :)
2017. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Régebben ilyen voltam, így én is 'gazdagodtam' pár ciki randi sztorival. :"D


Na meg rájöttem, hogy olyat kell választani, aki szimpatikus, mert ha valaki nem az, abba valószínűleg később sem szeret bele az ember.


21/L

2017. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szép és jó, de csak azert, mert te komoly kapcsolatot keresel, senki nem fog esélyt adni, ha nem vonzódik hozzád.
2017. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként kérdezem, hogy te minden nőnek/lánynak adsz esélyt? Ugye nem?

Nem rosszból, de azért 25-30 év körülre már ki kell alakulnia egy értékrendnek, elvárásnak az emberben, hogy milyen társra vágyik és ez értelemszerűen nem csak a külsőségekre vonatkozik.

2017. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Nők elég ritkán próbálkoznak be direktben férfiaknál, szóval ennek így semmi értelme.
2017. aug. 31. 11:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
en ilyen voltam... azota rajottem hogy felesleges, annak adok eselyt aki szimpatikus, nem erdekel hogy hogyan probalkozik.
2017. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 félreérted. Te bepróbálkozol olyan lányoknál is, akik egyébként nem jönnek be?
2017. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van ilyen, de az nem én vagyok.

Aki nem tetszik, az a csillagokat is leígérheti az Égről, akkor se kéne.

2017. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de egy csinos, mondjuk médiaideál jellegű szépségű (nem plázap...ára meg k...ra gondoltam, hanem természetes szépségre) lánynál elég sokan próbálkoznak, normálisak is. Ha minden jöttmentnek esélyt adna, aki köszön és nem azzal kezdi, hogy jó a csöcsöd, hát élete végéig csak randizgatna.


Amúgy nálam pl. csak külsővel nem igazán lehet semmit elérni, mert én inkább a kisugárzást nézem. Az udvarlás milyensége nagyon fontos, bunkókkal nem állok szóba. Ha szimpatikus az ember, és vmi megfog benne, akkor van esélye, de csak azzal, hogy kedves, nem.

2017. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!