Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még manapság érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még manapság érzelmes, hűséges pasik?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 22:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
50%

Léteznek, de szép lassan eltűnnek, mert nem becsülik meg őket. Ezt a véleményt már férfiaktól ÉS nőktől is egyaránt hallottam.


#6: Fejleszd az emberismereted.

2018. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
48%
Igen, de már majdnem mind foglalt.
2018. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
14%
A Rák csillagjegyűek többsége ilyen <írja ezt egy Rák:)>.
2018. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Öndícséret büdös. :)


Gondolom nem társkeresési céllal íródott ki a kérdés

2018. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
#10 Nincsenek fiú barátaim.
2018. jan. 27. 23:38
 16/31 anonim ***** válasza:
Egyedülálló vagy kérdező?
2018. jan. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
13%
Ilyen voltam,az az érzelmes,de rájöttem,hogy semmi értelme,tesznek rá a nők,ha nincs vonzó külsőm. Hűségesnek még nem kellett lennem senkihez,mert nem volt normális kapcsolatom. Még ha kezdek is érezni valamit egy nő iránt,azt azonnal "kiírtom" magamból, nincs kedvem megint csalódni.
2018. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Igen, csak rá is szívok mindig erre.
2018. jan. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Léteznek, csak a nők le sem szarják őket. Ez a baj.
2018. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
63%

17: "Ilyen voltam,az az érzelmes,de rájöttem,hogy semmi értelme,tesznek rá a nők,ha nincs vonzó külsőm."


Ha ilyen racionálisan tudtál arról dönteni, hogy nem leszel érzelmes, akkor (nem megbántásként) de sosem voltál igazán érzelmes, lehet az is csak egy felvett viselkedés esetleg megfelelés volt? :)


Ugyan én is gondolkoztam/agyaltam már azon, hogy mi lenne, ha nem lennék ennyire érzelmes (soxor ezzel vissza is élnek érzelmi fronton), de sosem tudnék megváltozni >elhatározásból<. Van egy régi gyerekkori barátom, na ő az aki ilyen hideg racionális/kimért logika szerint gondolkozik (a társasága viszont remek, mert egy kreatív, vicces valaki, közös érdeklődési körök stb.), érzelmesség nagyon távol áll tőle, a hányinger kerülgetne (már bocsánat), ha úgy gondolkoznék az érzelmekről, mint ő :D

(soxor zrikál is meg engem emiatt, de csak nevetek)


kérdésre a válaszom: igen, tuti! :)

F39

#jöhetalepontozás

2018. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!