Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövérség és a csajozás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövérség és a csajozás az nem összeférhető dolog?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagy túlsúlyos. Èn a testesebb pasikat szeretem de azèrt ne legyen 150 kg.
2018. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Egyetemre járok, volt 2 húzós félévem. Feljött pár plusz kiló, lett egy ruhán át is látható pocim, kicsit az arcomon is meglátszott. Az új nő ismerősök nem igazán keresték a társaságom, az utcán sem néztek meg.

Végre lett időm, nekiálltam edzeni. Fél év alatt lement pár kiló. Hirtelen egy csomó új ismerősöm kedvelt meg és egy csomó kapcsolatom lehetett volna, az utcán is jó pár lány megnézett.


De, hogy gyk-s közhelyekkel éljek: A belső számít, add magad, a nagy dumás srácokat bírják a csajok.

2018. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem a humor fog meg nem a nagy duma
2018. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Louis de Funès vagy Danny DeVito az ideálod?
2018. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:

3# humor egyenlo a nagy dumaval.


4# nem hiszem, hogy barmelyik egyedul elte/elne le volna az eletet. S sirna a gyiken. Nyilvan nem rola almodoznak a lanyok, hanem Ryan Goslingrol, de mint szaporodasi strategia a humor mukodokepes lehet.


Kerdezo: persze, nekem is van ismerosom akirol meg nem mondanad, hogy huszon evesen milyen szexkalandjai voltak. De o egy az ezerbol, a tobbi 999 szegyenli a koverseget, s ez kiterjed az egesz szemelyisegere.

2018. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: Nyilván az utcán lakó, hasonló humorú ismerősöm hiba a mátrixban, mert eddig elég rossz a szaporodási rátája. Naiv vagy, ha komolyan azt gondolod, hogy a pénzüknek köze sem volt a dolgokhoz.


"Kerdezo: persze, nekem is van ismerosom akirol meg nem mondanad, hogy huszon evesen milyen szexkalandjai voltak. De o egy az ezerbol, a tobbi 999 szegyenli a koverseget, s ez kiterjed az egesz szemelyisegere."

Ilyen ismerősöm nekem is van. Tök jó sztorikat nyom, csak ciki, amikor visszahalljuk a valós verziókat.

2018. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!