Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik haverom érdekes dolgot mondott a nőkről. Szerintetek igaz lehet?

Figyelt kérdés

Azt mondta, a nők mindig egy kellemes csalódás kapcsán esnek szerelembe. Ez azt jelenti, hogy kezdetben rossz benyomást kell rájuk gyakorolni, ridegnek, bunkónak, unszimpatikusnak tűnni, aztán ezt a negatív benyomást kell bennük folyamatosan, apránként lerombolni és átfordítani pozitívba.


Pl. egy zord külsejű, börtöntöltelék kinézetű férfitől kezdetben idegenkednek, de ha mondjuk kiderül róla, hogy egy alapítványt vagy állatmenhelyet működtet, az már elindít bennük valamit. Kíváncsiak lesznek a pasira, birizgálni kezdi a fantáziájukat, akárhányszor meglátják.


Ha kezdetben már kapásból egy jó benyomással indítasz, akkor az jó eséllyel barátzóna. Nyitott könyvként tűnsz fel a nő előtt, és ők azt szeretik, ha nekik maguknak kell felcsapni azt a könyvet.


Érdekes elmélet, és szerintem nem hülyeség. Ha megnézzük, milyen érdekes alakokkal látni nőket pl. az utcán, akkor eléggé helytálló lehet. A nőknél az lehet a lényeg, hogy csak ők tudják a párjukról, hogy milyen szerethető, de a külvilágnak erről sejtése se legyen, sőt, az ellenkezőjére gondoljanak, asszociáljanak.


Mit gondoltok erről? Én érdeklődve hallgattam, de olyan magabiztosan mondta, hogy nem tudtam kételkedni benne. Mint aki a nők szakértője, komolyan mondom. (Amúgy sose volt gondja velük, ért a nyelvükön.)


Szerintetek igaza lehet?



2018. jan. 22. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Lehet néhányan erre izgulnak, de szerintem hülyeség.
2018. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Szeretem, mikor két pasi olyan dolgokról osztja az észt egymásnak, amihez egyikük sem ért. Nagyjából olyan vicces, mint mikor két nyolcadik osztályos beszél egymással erről a cudar magyar valóságról az alapján, amit innen-onnan hallottak, meg amit kitaláltak még mellé a kis buksijukkal.
2018. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
#2 Itt a legtöbb pasi pont ennyit tud a nőkről, de azt hiszik, hogy az úgy is van :D
2018. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom én ennek az ellenkezőjét tapasztalom
2018. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem is meg igen is.


Nem valami nagy rejtély, hogy haverkodni sem akarnál bunkó börtöntölteléknek tűnő emberrel, amíg ki nem derül róla, hogy arany szíve van.


De sokakat pont a külső befolyásolja abban, hogy mélyebb kapcsolatokat építsen ki másokkal. Mindenki a számára biztonságos, kellemes emberek társaságát keresi.


Bár tininek nem tartozam semmilyen kategóriába, a rockerekkel nagyon jól kijöttem, míg a diszkósokkal nem. Így ha a saját nememet is nézem: egy rocker lányra alapból mosolygok és kedves vagyok vele, egy talpig vakolt szolicicával meg távolságtartó, és lehet a legjobb ember a világon, nem fog számomra kiderülni.

2018. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azzal egyetértek, hogy a kellemes csalódás meg tudja változtatni a nők véleményét. Azzal viszont nem, hogy ehhez játszadozni kell velük. Rengeteg kapcsolat alakul ki korábbi barátságból, ilyenkor nagyon ritka, hogy valamilyen külső változás (öltözködés, frizura) váltja ki a vonzalmat, inkább valami olyan személyiségjegy, amiről addig nem tudott. Ilyen pl. ha határozottan kiáll egy ügy mellett, empatikusabb, mint azt a nő korábban gondolta, vagy csak egyszerűen egy korábbi tervébe van bátorsága belevágni, sikeres lesz és ez a kisugárzására is pozitívan hat.
2018. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

#2-esnek és #3-asnak:

[link]


:'D

2018. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem attól lesz szimpi, hogy egy alja embernek tűnik elsőre és nem kedvesnek.


Az a baj a kedvesekkel, hogy alig ismernek és már mindenben szolgálatodra meg segítségedre lennének, mindig töménytelen pozitív ingert kapsz tőlük és tudod, hogy egy szabadba kerül, tiéd lehetnek. Ezek az emberek feltűnően csak egy emberrel ilyenek épp, azzal az eggyel, akinek épp csapni akarnák a szelet. Ez... Gusztustalan.


Az vonzó, mikor valaki vagy természetéből fakadóan férfiakkal és nőkkel szemben is pattogó/segítőkész, kedves, mert róla tudod, hogy ő olyan. Nem a nunikáért, hanem mert vannak ilyen közvetlen figurák. Meg az is vonzó, mikor valaki nem dob egy hátast tőled és tolja be a nyelvét elsőre a popikádba, hanem csak akkor, mikor van rá normális alapja (ismer eléggé) és olyan mértékben, amilyen mértékű közelséget megenged a kapcsolatotok. Aki kicsit is jobb egy szociális analfabétánál, az érzi, mit bír el a két ember közti reláció, nem kell ehhez gondolatolvasónak lenni. Én szeretem látni a férfin, ha tudja élni az életét és a maga útját járni és nem én fogom ebből egyből kizökkenteni, amint észrevesz.


Gáz, ha valakit azonnal szolgáddá lehet tenni szinte.

2018. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Kicsit ki van sarkítva de van benne valami. Azt azonban ne felejtsd el, ha valaki alapból nem ilyen természetű és megpróbálja ezt követni és eljátsza, az átlátszó és nevetséges.

De abban is van valami hogy igenis vonzó ha csak én tudhatok róla hogy milyen és mások felé nem mutat érzelmet.

2018. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
4%

A haverod többet tud a nőkről, mint az itteni sikertelen srácok és álszent nők együttvéve.


#2-#3: Ha ennyire nem ért a srác a dologhoz, nálam miért működik az esetek többségében a módszer? Örök rejtély marad...

Szeretem, amikor 2 nő olyanról osztja az észt, amihez egyikük sem ért. Csajoztatok már?

2018. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!