Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban igaz, amit itt sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, amit itt sokan hangoztatnak, hogy a férfiak 30 évesen "kapják vissza" azt az élettől amit 20 évesen a nők kaptak?

Figyelt kérdés

Sok felhasználó esküszik erre, neveket nem akarok említeni, de biztos találkoztatok már velük.

De tény, hogy egy férfinak 30 évesen még egyáltalán nem sürgős, még jó sokáig "szabadok" és jóval nagyobb választási lehetőségük van nőkből, mint a 20 éves pasinak, és általában jóval stabilabb és önállóbb egzisztenciájuk is van, ami nem csak elvárás a nők felől, de hatalmas magabiztosságot is ad egy férfinak egy jó fizu, egy jó verda, az hogy tejesen önálló, nem függ már anyucitól, nem anyucihoz vagy egy koliba kell felvinnie a nőt szégyen szemre, stb.

Míg a nők 20 évesen szabadok igazán, akkor válogathatnak, akkor élhetik ki magukat, akkor van még idejük bőven bulizni, és akkor a legkívánatosabb a testük, külsejük is. Egy 30 éves nő már elkeseredetten keresi a gyerekei apját. Találtam is erről egy képet:

[link]


Tehát aki nem értené, ebben a rosszul taktikázó férfiakat gúnyolják ki, akik 30 évesen, egy velük egykorú nőt vesznek feleségül. Annak ellenére, hogy egy férfinak még akkor kezdődik az élet, a nőknek meg már az az utolsó lehetőségül. "Ostobán választott".

Való igaz, hogy a mai világban ez rossz taktika, mivel egy férfi az a 40-es éveiben is bőven ráér apukává válni, és fölösleges elpazarolni egy férfi életében legszebb éveit, a 30-as éveket, korai megállapodásra.

És ezzel most nem azt akarom mondani, hogy aki világ életében sikertelen volt a nőknél azt 30 évesen hirtelen megrohamozzák a nők, csak ki kell várnia, amíg annyi idős lesz. Tehát hülyeségekre ne forgassátok ki a kérdésemet. De szerintetek is ez a tendencia megállja a helyét? A férfiak 30 évesen kapják vissza, élhetik át azt, amit a nők 20 évesen átélhettek?



2018. jan. 22. 17:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%

Némi igazság azért lappang benne. Tényleg sok férfi 30 fele érbe. Dancsót hozom fel mindig példának és nem azért, mert akkora szexisten, csak durva a differencia a 20-27 éves kori kinézete és a 30 felei között:


[link]


[link]


Másfelől meg egy nőbe sokszor pont a tapasztalatlansága a vonzó (valahogy nem látni férfiakat árulni a szüzességüket), míg egy férfinél pont a tapasztaltsága (és itt nem a nőkön átmenés számát értem, hanem élettapasztalatot)


Bonyolult ez a téma persze biztos lehetne rajta mit elemezni, de már így is biztos, hogy süket fülekre találtam, szóval nem próbálom tovább bogozni (legalább is ezen a felületen nem)

2018. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted az, hogy egy férfit elkezd érdekelni, hogy ne úgy nézzen ki, mint egy napközis, akit a nagyszülei nevelnek, a korhoz van kötve?
2018. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Épp ez az. Dancsó 20 évesen is nézhetett volna ki úgy, ahogy most. Sőt, 2 hét alatt összejött volna neki, mert gyakorlatilag csak megtanulta beállítani a haját, normálisan hordani az arcszőrzetét és nem úgy öltözni, mint egy napközis jófiú, hanem mint egy elegáns férfi.


Eleinte a humoráért néztem, most már azért is, mert jó pasi. Ennyin múlik, emberek.

2018. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
1%
Ez olyan hogy ahogy halad a kor ugy tunnek el szepen a jo partik a nok szamara, es mikor mar csak az also polcrol vagy a kukabol lehet valogatni akkor nagy ertekke valik egy gyerektelen nem nos, nem 2x elvalt gyerektartast fizeto ferfi ,megha csunya szerencsetlen is, de hat nincs mas alapon el fog kelni a piacon.
2018. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%
Én biztos egy màsik univerzumban élek,a magyar férfiak többsége 30 éves koràra màr nem éppen vonzò külsejű,40 éves korukra kb az összes megcsúnyul,tudod mikor válogathatnak a jobbnál-jobb csajok közül :D
2018. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem életkor függvénye. Van férfi aki húszéves kora körül kapós és jól néz ki, harmincas éveire elhízott lepattant kiélt pasivá válik. Van aki nem kapós húsz évesen, sőt harmincévesen sem , viszont negyvenesnek jól néz ki, lepipálja a korosztályát. Nőbe is van kislányos sokáig aztán harminc+ban érett szép nő, van aki eddigre már kiélt lehasznált nőnek néz ki.

Az ember nagyon sokat változik nagyjából tízévenként.

2018. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Lehet magatoknak vigaszt keresni, hogy mi fog eltűnni és kinek mennyi esélye lesz... Majd meglátjuk, picinyeim. ;)


A magam részéről van egy jól felépített életem, ami az évek során férfivel és férfi nélkül is csak épül tovább. Vannak alapelvárásaim, alapelveim... Királyi, bocs, királynői életem lesz akkor is, ha egy számomra jó pasival sikerül megállapodnom, meg akkor is, ha nincs ilyen és nem is szennyezem az életem jöttment trógerekkel, csak azért, hogy legyen valami. Engem nem hajt a tatár, ha lesz apaságra alkalmas férfi, akkor lesz családom, ha nem lesz, egy marhának nem szülök gyereket, vagy ha szülök is, amint rájövök, hogy az, eltávolítom az életemből. Nem aggódom... És ezen nem 15 év fog változtatni, mikor 3 helyett 4-el kezdődik az életkorom.


Persze, nektek a remény hal meg utoljára. Mindenesetre, normális, okos nő nem fog megalkudni soha, de még normális, okos férfi sem. Vagy jó pasi, vagy semmi a boldog élet titka.

2018. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Én (amennyi önismeretem van) soha nem voltam se kapcsolatfüggő se család centrikus.

Ezután se leszek. Szal nem érint a téma.


29 F

2018. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem, nem! Nem ér rá 40+ évesen apává válni!

Nem attól lesz apa, hogy gumi nélkül kefélt egyet, a pulyát meg a Zannya felneveli. Aki szerint 40-50 évesen is lehet valaki apa, eleve arra ítéli a gyerekét, hogy akkor legyen árva, amikor a legnagyobb szükség lenne rá.

2018. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
rossz ez sajna. a nők aljasok
2018. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!