Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utálom magam, mert nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom magam, mert nagyon barna vagyok, és sokan romának néznek. Hogy lehetne így barátnőm?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Érzem, hogy azért nincs esélyem a lányoknál, mert barna a bőröm.
2017. dec. 12. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Ma minden második kérdés ilyen bőrszínes? :D Rosszul érzed amúgy, nem ezért nincs barátnőd.


Nem számít (nekem) az sem, hogy ki roma meg ki milyen, ha bizonyít. A rasszizmus messze nem ott tart, mint 10 éve, sokkal megszokottabb a világnak színes bőrű embert látni. Felőlem meg jöhet a cigánygettóból is, ha felmutat olyan értékeket, ami sok "fehér embert" is megszégyenít, annyira tiszta és korrekt. Arról nem is beszélve, hogy sok nő szereti a sötét hajú, sötét bőrű férfiakat, lesz ettől még sikered. Keresd a bajt máshol.

2017. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
24%

Ez sajnos az előítéletek óceánja :(

Nekem van olyan barátom aki szintén barna de nagyon sok mindent megtennék érte mert a barátom és tudom hogy én is számíthatokrá. De azok akiknek a cigány szó hallatán már a csaló, tolvaly vagy hazug szavak jutnak eszükbe azok a nem jó emberek

De neked csak annyit tudok tanácsolni hogy járj közösségekbe (pl.: kézműbesség vagy önkénteskedés, tudom furán hangzik de én egy önkéntes munka során jöttem össze a barátnőmmel és már több mint 3hónapja együtt)

Minden esetre szukolok neked :)

2017. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
2 es "azok a nem jó" emberek jó vicc tehát akkor minden statisztika értelmetlen? Ezzel a tudomány legalapvetőbb téziseivel vitatkozol minden kisérlet statisztikára éül
2017. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szomszédom roma, magyar barátnője van. Semmi köze hozzá hogy milyen színed van. Már gyerekük is van.
2017. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De amugy igaza van a 2 esnek 3 as voltam a mondandója vegen
2017. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
A lányoknak bejön a barna bőrszín, a szolis test jol mutat sztem ennek csak pozitivuma van. Amugy engem fullra nemerdekel mit gondolnak. Eloszor is oruljon hogy ilyen jo barna sraccal talalkozhat utana ugasson;)
2017. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A legrosszabb ***** válasza:
47%
Sokkal jobban bejön nekik a barna, sötétebb árnyalatú, mint a fakó, sápadt, fehér bőr. Valamit rosszul csinálsz.
2017. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7-jól mondja!

A kreol bőr szép,ha a habitusod' romás az már nem.

2017. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
2# “akiknek a cigany szo hallatan a csalo hazug tolvaj emberek jutnak eszebe az nem jo ember” xdddd Napi budaligeti liberalis lakos megszolalt, koszonjuk emese. Nekem 99%-ban rossz tapasztalataim vannak had ne tartsam mar magam rossz embernek koszi szepen.
2017. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha normális vagy, tanulsz/dolgozol és teljesen átlagosan viselkedsz, akkor senki nem fog kételkedni, hogy roma vagy.

Ugyanúgy viselkedhet valaki roma módjára fehér bőrrel is.

2017. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!