Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért piszkálódnak sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkálódnak sokan a vékony férfiakkal?

Figyelt kérdés

185 cm magas vagyok és 74 kg. Egyáltalán nem érzem magam pálcikának, férfiatlannak. Sportolok (kondi + futás), van étrendem, 64 kilóról "híztam" meg.

Azt látom, hogy sok nő még ekkora tömegre is azt írja, hogy nevetséges, férfiatlan, satnya, gyerekes, b..uzi, meg ilyenek. Tudom, hogy van csomó nő, akinek nagyon tetszik az alkatom, de most nem róluk van szó.

Elfogadom azt is, ha valakinek egyáltalán nem tetszik az enyémhez hasonló test, más az ideálja, de szerintem nincs rendben az, ha férfiasságában aláz valakit az ilyen.

Főleg, amikor azzal jönnek, hogy "pfff, ne legyen már nálam könnyebb a pasi"... szerintük, ha ők max. olyan 170-175 cm körüliek (általában akkorák szoktak lenni, megkérdeztem már párat), és mellé több, mint 74 kg-osak, akkor tényleg az én tömegemmel van a probléma? Véletlenül sem az övékkével?


2017. dec. 28. 16:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

Belga - Az a baj

Ez a szám megmagyarázza a női "logikát" :)

2017. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

Én is vékony vagyok, de utoljára szerintem gimnazista koromban egy dagadt roma gyerek "piszkálódott" ezért.

Senki nem tetszik mindenkinek, valakinek más az ízlése. Ha elégedett vagy magaddal, ezzel semmi gond nincs. A kérdésből viszont leszűrhető, hogy téged ez igenis zavar, és kisebbrendűségi komplexusod van a dolog miatt. Az pedig tényleg taszító.

2017. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én tetszem magamnak, viszont a rosszindulatú piszkálódást, alázást nem szeretem, akárki is legyen az áldozata. Én sem hordok le ocsmányul másokat azért, mert nem felelnek meg az ízlésemnek.
2017. dec. 28. 16:48
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Kit érdekel, hogy kivel hogy piszkálódnak? Egyszerűen csak nem kell az ilyen emberekkel törődni, ennyi.

Engem általánosban lelki terrorban tartottak a vékonyságom miatt, épp ezért tanultam meg kezelni ezt a dolgot, és nem átadni magam mások nyomorának. Én 176 centi vagyok, és kb 67 kiló. Nem, hogy elfogadtam magam, de kifejezetten örülök neki, hogy ilyen vékony vagyok, és nem jönnek rám a zsírpárnák ,mint mások. Azt ehetek igazából, amit akarok, és még az állóképességem is jobb. Akinek meg nem tetszem, az ne nézzen rám, kit érdekel? :)

2017. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
5%

Jól látod hol a gond. Általában túlsúlyosok szólogatnak be. És azokból is olyanok, akiknek igazából problémájuk van a saját testükkel.


De ezt elhízott pasik is mondogatják, vagy olyan nők akiknek elhízott pasija van, hogy a pasi 10kg fölött kezdődik.


Ne vedd ezeket komolyan. Ezek az ő problémáik.

2017. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5%

#5 vagyok. 100 fölött.


És akkor még annyi, hogy annak legyél tudatában, hogy több test típus van. Te egy elf féle vagy nem egy ork.

2017. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem férfias. Hogy néz ki egy piszkafa férfi egy csinos nő mellett? Ha már magas vagy, szedj fel némi súlyt hozzá. A nők az erős, testesebb férfiakat részesítik előnyben, minimum 85-90 kg-mal és 180-190 centivel.
2017. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz, ha valaki ilyenen piszkalódik. Nem tetszel valakinek pont. De azért ne szólni ilyen miatt.. Gyerekes. Szerintem már általánosban érettebbek a gyerekek.
2017. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Csinos, karcsú, sportos nő vagyok, és a párom a kérdezőhöz hasonló alkatú. Férfias és nincs vele semmi gond. Ja, és amikor mellettem áll, látványosan nagyobb, testesebb nálam.

Úgy gondolom, hogy senkinek nem kéne osztani az észt, hogy kinek hány kg-nak kellene lennie. Ahogy az egyik előtte szóló írta, több féle alkat van.

Nem kell frusztráltkodni és irigykedni. Tényleg súlyproblémákkal küzködő emberek szokása ez általában.

2017. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én 183 centire vagyok 80kg, de még így is vékonynak tartom magam. Attól függ mire ilyen a tömeged. A zsírra vagy izomra. Az izomnak nagyobb a sűrűsége, mint a zsírnak. Ezért van az, hogy 1-2 lánynál a magasságához viszonyítva mondjuk 160 centire 60kg az már nála kövér, mert egy deka izom sincs rajta csak zsír.
2017. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!