Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan dícsérnek mégsem kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan dícsérnek mégsem kezdeményez nálam egy jó pasi sem?

Figyelt kérdés
Sokszor mondták már nekem, hogy mennyire "jó nő" vagyok, mégis csak rondább pasik kezdeményeznek nálam. Megbámulnak de nem jön oda egyik se. Kérdezősködnek felőlem ki vagyok de semmi jelet nem adnak, hogy tetszem nekik. Legtöbbször idős, önbizalomhiányos antiszociális, alkoholista, komolytalan, igénytelen, tróger emberek próbálkoznak. Én pedig 21 éves vagyok. Adok magamra, jól öltözködöm, vannak céljaim tanulok, dolgozok, járok konditerembe, a testalkatomon kicsit vátoztatni kell mert van rajtam 4-5 kg felesleg de az arcom szép. Az utcán is megbámulnak és ezért se értem, hogy miért nem kezdeményez nálam egy velem egy szinten lévő pasi.
2017. dec. 23. 20:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Mert annyira mégsem vagy szép...
2017. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
"Legtöbbször idős, önbizalomhiányos antiszociális, alkoholista, komolytalan, igénytelen, tróger emberek próbálkoznak." Ez olyan aranyos volt. Furi, hogy ezeket vonzod magadhoz. Dolgozik, dolgozom. A 4-5kg az nem baj.
2017. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Jó nő, mi?... Te meg benyeled :DDD
2017. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
A Maldív-szigeteket is sokan dicsérik ,mégsem megy oda a legtöbb ember, még azok sem, akik bőven megtehetnék. Annyit tehetsz, hogy vársz, amíg az első neked tetsző elszánt kalandor megérkezik.
2017. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha valaki azt meri magára mondani, hogy szép akkor az biztos nem igaz??
2017. dec. 23. 21:07
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert akiket felsoroltál ők boldog boldogtalannál próbálkoznak, nincs mit veszteni alapon. Aki kicsit jobb kategória az el van lustulva, jelzésekre vár, a legtöbben nem fognak kezdeményezni csak úgy a semmiből. Van kivétel, én például szívesen megtörném ezt a sort.


F

2017. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Szia, 21 éves jó pasi vagyok, a kérdésben megalkotott fogalmazói képességed alapján sajnos nem vagy szimpatikus számomra.

Főként az eget rengető elvárásaid, a kevésbé egyértelmű (nem a "dugnálak") közeledések értelmezési képességének hiánya és a 6 sorban is ellentmondást író elképzeléseid miatt.

A pici husi meg plusz pont, jó, ha van mit fogni.

21f

2017. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

'miért nem kezdeményez nálam egy velem egy szinten lévő pasi.'

Szerintem azért mert egyik sem éri el a te szintedet szépségben és okosságban és ezért nem is próbálkoznak mert esélytelenek.

2017. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
Ha olyan "jó nő" vagy akkor egy képet igazán nem jelenthet gondot mutatni.. máskülönben hogy vársz a kérdésedre választ? :)
2017. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
muta 1 képet
2017. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!