Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan dícsérnek mégsem kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan dícsérnek mégsem kezdeményez nálam egy jó pasi sem?

Figyelt kérdés
Sokszor mondták már nekem, hogy mennyire "jó nő" vagyok, mégis csak rondább pasik kezdeményeznek nálam. Megbámulnak de nem jön oda egyik se. Kérdezősködnek felőlem ki vagyok de semmi jelet nem adnak, hogy tetszem nekik. Legtöbbször idős, önbizalomhiányos antiszociális, alkoholista, komolytalan, igénytelen, tróger emberek próbálkoznak. Én pedig 21 éves vagyok. Adok magamra, jól öltözködöm, vannak céljaim tanulok, dolgozok, járok konditerembe, a testalkatomon kicsit vátoztatni kell mert van rajtam 4-5 kg felesleg de az arcom szép. Az utcán is megbámulnak és ezért se értem, hogy miért nem kezdeményez nálam egy velem egy szinten lévő pasi.
2017. dec. 23. 20:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%
Képet, Nyuszifül! 😊
2017. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
40%
Veled valami komoly baj lehet...
2017. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te. Akkor máris nem panaszkodnod azokra, akik tesznek valamit, amíg te a sült galambot várod a szádba.
2017. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg van egy olyan kisugárzásod, ami miatt nem akarnak közeledni hozzád. Amúgy te is kezdeményezhetsz, végül is kivívtuk magunknak az egyenlőséget. :)
2017. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
67%
Ontelt kis rongy baba vagy. Jo pasi neked? Xdd szerintem te tokeletes milliomos faszit akarsz nem jot. Amugy az ilyen rideg ontelt szukakaz a jo pasik kerulik de egy ven gazdag fsznak meg be johetsz!
2017. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%
Hát, ha csak idős, önbizalomhiányos, antiszociális, alkoholista, komolytalan, igénytelen, tróger emberek próbalkoznak egy 21 éves, szép, okos nőnél, az kicsit gyanús. Valami itt nagyon nem stimmel.
2017. dec. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Ha valaki azt meri magára mondani, hogy szép akkor az biztos nem igaz??"


Nem azért vonják kétségbe a szépséged, mert azt mondod magadra, hanem, mert a kutya rád sem néz a lecsúszott, minden mindegy csak pina legyen típusú alakokon kívül.

2017. dec. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell lehordani, lehet, hogy "jó nő" meg minden, csak a gondviselés még váratja. De tényleg, a kép az jó ötlet.
2017. dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Sunshinedoll ***** válasza:
Simán lehet, hogy egyszerűen csak túl jónak találnak, vagy túl megközelíthetetlen vagy. Lehet nincs barátságos vagy hívogató, biztató kisugárzásod, és hiába tetszel valakinek, nem mer odamenni. Sok szép nőtől hallok ilyeneket, és én is tapasztalom.
2017. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A kis felesleg nem probléma. Jó, ha lehet valamit fogni egy lányon. A kisugárzásod vagy az összhatás lehet a probléma. Kép alapján többet lehetne mondani.
2017. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!