Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan dícsérnek mégsem kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan dícsérnek mégsem kezdeményez nálam egy jó pasi sem?

Figyelt kérdés
Sokszor mondták már nekem, hogy mennyire "jó nő" vagyok, mégis csak rondább pasik kezdeményeznek nálam. Megbámulnak de nem jön oda egyik se. Kérdezősködnek felőlem ki vagyok de semmi jelet nem adnak, hogy tetszem nekik. Legtöbbször idős, önbizalomhiányos antiszociális, alkoholista, komolytalan, igénytelen, tróger emberek próbálkoznak. Én pedig 21 éves vagyok. Adok magamra, jól öltözködöm, vannak céljaim tanulok, dolgozok, járok konditerembe, a testalkatomon kicsit vátoztatni kell mert van rajtam 4-5 kg felesleg de az arcom szép. Az utcán is megbámulnak és ezért se értem, hogy miért nem kezdeményez nálam egy velem egy szinten lévő pasi.
2017. dec. 23. 20:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"csak a gondviselés még váratja"


Nem, aki a másik oldalra vár, az saját magát váratja.

2017. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem van olyan is, hogy nagyon szeretnénk, de még nem vagyunk készen rá. Pl. volt egy csaj, aki nagyon tetszett, állandóan telefonáltam, de nem vette fel, persze rossz számot hívtam. Akkor elgondolkoztam, mi lett volna, ha felveszi, mit mondok, mit csinálnék vele? Tehát még nem voltam érett eg kapcsolatra, nem voltam tisztában magammal. Ez mással is előfordulhat, és ilyenkor jobb, ha nem enged bele a gondviselés valami nagy égő helyzetbe. 25 éve volt. Aztán ki hogy gondolja.
2017. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Bocs, de valószínűleg mind párkapcsolati, mind emberismereti téren nagyon kevés tapasztalattal rendelkezhetsz. Ez egyáltalán nem szégyen, csak sajnos hátrány, mert így nagyon kevés viszonyítási ponttal rendelkezel, amikre támaszkodni tudnál ahhoz, hogy ilyen szituációkban kiigazodj. A nem kívánt önjelölt udvarlók valószínűleg jól ráéreztek erre, és ezért gondolnak naiv, könnyen behülyíthető szabad prédának. Még egyszer: emiatt nem neked kell szégyenkezned, viszont ne is vedd magadra, azaz ne tekintsd a közeledésüket személyedre szóló halálos sértésnek a sorstól, hanem csak egy átmeneti tünetnek, ami idővel el fog múlni. Jelenleg azzal tehetsz a legjobbat saját magadnak, ha - egyelőre csak elméletben - elkezded szépen, fokozatosan letisztázni, a vázlatostól az aprólékos részletesség irányába haladva, hogy


1, pontosan milyen az a PÁRKAPCSOLAT, amilyet szeretnél? Mi a legfőbb (emberi) tartalma? Mi jelentené számodra a kettőtök közötti kapcsolat lényegét? Mi az, amit lelki-emberi szinten, és mi az, amit az erotika szintjén elvárnál tőle? Általában a kapcsolattól, nem az abban szereplő másiktól. Először ezt tisztázd le, az, hogy milyen partnert szeretnél, csak ez után következzen.

2, milyen partnert szeretnél? Milyen tulajdonságokkal rendelkező külsőt illetve milyen típusú személyiséget tartasz a leginkább vonzónak, és tedd föl magadnak azt a kérdést is, hogy miért? Nagyon fontos, hogy a miért-re akármi is a válasz, eszedbe ne jusson ítélkezni magad fölött, egyszerűen vedd tudomásul, hogy erre vágysz, mert ha nem fogadod el a saját legbensőbb vágyaidat, azzal a saját boldogságod útjába állsz.

3, az álompartnered általad vonzónak tartott belső tulajdonságait mennyire érzed a saját személyiségeddel harmonizálónak? Próbáld meg tárgyilagosan megítélni, mennyire jönnétek ki jól egymással?


És ha nem ugrik be elsőre, hogy a fenti dolgokat illetően mi az, amit akarsz? Akkor indulj ki abból, hogy mi az, amit biztosan NEM akarsz! Írd le egy papír egyik felére ezt, hogy mit nem akarsz, a papír másik felére pedig annak a dolognak a pontos ellentétét. Ez már egy jó kiindulópont lesz, amit tovább tudsz finomítani. Akkor érsz célt, ha (bármilyen területen a fentiek közül) végre találsz akármilyen apró részletet, amire rá tudod mondani, hogy na ezt most egyértelműen, biztosan akarom. Figyeld meg: minél több ilyent találsz, annál nyugodtabb leszel, és annál biztosabb leszel saját magadban, és a nyugodt magabiztosság egyre több neked tetsző férfit fog vonzani. Szóval próbáld meg ebbe az irányba fejleszteni saját magadat. Megéri.

2017. dec. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!