Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 25 év feletti nők társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25 év feletti nők társkeresési értékének csökkenése csak a red pill-es hívők vágyálma vagy a valóság?

Figyelt kérdés

Sokan hangoztatják, hogy a nők túlzott kelendősége csak a 20-as években, annak is főleg az elején ilyen elvadult, de egy nő 25 év fölött már csak egyre öregszik, egyre értéktelenebb lesz, míg egy férfi még csak akkor kezd el férfiasodni, sármosodni, vagyonosodni, és csak azután lesz egyre értékesebb a nőknél.

Nem szoktak ezzel egyetérteni a nők, (a férfiak annál inkább), viszont most már, hogy én is elmúltam 25, és a 30 felé közeledek, tényleg azt látom, hogy a korosztályom női egyre inkább be vannak szarva a kortól, egyre inkább már férjet akarnak, mert érzik, hogy már egyre versenyképtelenebbek az újabb 20 éves szériával szemben. A fókusz már nem rajtuk van, és már nem kaphatnak meg akármilyen jó pasit.

Ezek szerint mégsem hülyeség amit a piros kapszulás, az élet nagy igazságait kendőzetlenül megmondó statisztikák állítanak?



2018. jan. 21. 20:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem mondanám, hogy a szülés a legfontosabb funkcióm.
2018. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

#18 vagyok


Persze én se úgy értettem, hogy minden 20-on éves kiélt. Szerencsére azért nem így van, és valóban sok a természetes szép lány.

Egyébként tény, hogy kizárólag biológiai szempontból nézve a szülés a legfontosabb funkciónk. De mivel van szabadakaratunk, és már nem csak az ösztönök diktálnak, hanem az ész is. Így mindenki maga dönti el, hogy az ő életében minek szánja a legfontosabb szerepet.


A magam részéről mindenképpen szeretnék gyereket. De egyetlen egy nőt vagy férfit sem ítélek el, aki nen szeretne. Nem próbálom meggyőzni, hogy akarjon. Egy a lényeg, hogy mindenki boldogan éljen. Nyilván ez utópia. Ilyen nincs.


De az nem újdonság, hogy a férfiaknak jól áll a kor. A jellemi fejlődésükről nem is beszélve, ami mégvonzóbbá teszi.

Nézzük csak a mai fiatalokat. Számos 25-35 közötti férfinek eszében sincs megállapodni. Egy kapcsolat felelősségét sem vállalják fel, nem még egy gyereknevelését.

Persze jobb is így, mert ha nem érett még meg rá (már ha akar egytálalán), akkor értelemszerűen ne is erőltesse magára. De ezt sem tartotom egészségesnek.

2018. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Jól értem, ez a "Red Pill" egy amerikai film, amit a következő háromfilmes női rendező/színésznő jegyez.: [link]


És valami olyan vége van a filmnek, hogy az eredetileg feminista rendező, felhagy a feminizmussal?


Jól értem?

2018. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

#20-as vagyok.


Ezek szerint nem egyértelműen fogalmaztam, tehát korrigálom: természetesen nem a nő legfontosabb funkciója a szülés, hanem a női testé. Azt, hogy szeretne-e szülni vagy sem, mindenkinek jogában áll eldönteni. Ha pedig úgy dönt, hogy nem, attól sem lesz értéktelenebb, csupán azok a férfiak nem fogják keresni, akik szeretnének gyereket.


"De az nem újdonság, hogy a férfiaknak jól áll a kor. A jellemi fejlődésükről nem is beszélve, ami mégvonzóbbá teszi."


Így van, viszont csak azoknak, akik tesznek is azért, hogy ez így legyen. Egy huszonéves szinten megragadt 30-as férfi nem lesz vonzóbb és az sem, aki addigra gyakorlatilag teljesen leéli magát.

De ugyanígy igaz ez a nőkre is. Bár a többség valóban huszonévesen van a toppon, de sokan vannak, akik ezt nagyon sokáig ki tudják tolni, sőt olyanok is, akik középkorúként egyértelműen "értékesebbek" tudnak lenni, addigra találják meg a saját stílusukat, elfogadják magukat és ez rengeteget tud dobni egy nő kisugárzásán.

2018. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!