Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság mi a legjobb ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csonkaferi kérdése:

Manapság mi a legjobb ismerkedési, társkeresési módszer?

Figyelt kérdés
Már számtalan társkereső oldalon regisztráltam, de sajnos nem vagyok sikeres ezekben. Hiába írtam sok üzenetet sok lánynak nem igazán jött válasz. Személyesen pedig egyszerűen nincs időm eljárni például szórakozó helyekre ahol szerintem lehetne ismerkedni. F/21

2018. jan. 18. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Nincs időd eljárni ismerkedni. ==> Miért akarsz kapcsolatot? Arra is időt kell szánni, méghozzá sokat.
2018. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Akkor lehet, hogy külsőre nem nézel ki valami jól, plusz az adatlapodon nem volt semmi extra, ami felkeltette volna a csajok érdeklődését irántad.


Nincs semmilyen jó módszer.

2018. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Nincs olyan, hogy "ismerkedési módszer". Mindenhol ahol nyíltan ismerkednek, vagy nyitottak az emberek az ismerkedésre ott mindenhol baromi nagy a férfitöbblet és mindenhol rengeteg pasi ácsingózik egy kicsit is csinos nő után. Legyen az internet vagy szórakozóhely vagy fesztivál vagy akármi.


Ha a munkahelyeden, szociális körben nem hozza az élet úgymond a kapcsolatot, akkor bármilyen erőltetett ismerkedési helyzetbe mész, mindenhol azt fogod tapasztalni, hogy férfiak egész sora áll egy átlagos lánykáért is.

2018. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Pfff. haver, felejtsd el a netes társkeresőt! Olvass utána kicsit a témának. A csajok nagy része csak egótupírozás érdekében hozta létre a profilját és nem válaszol senkinek, a maradék meg a férfiak legjobban kinéző 20%-ára hajt, csak azoknak válaszol. Nézz bele a tükörbe, ha nem Brad Pitt vagy Antonio Banderas néz rád vissza, akkor nincs keresnivalód a netes társkeresőkön.


Ne érts félre, lehet barátnőd meg minden, csak valszeg nem ilyen helyen fogod megtalálni. Munkahely, tanfolyam, baráti társaság. Nem tudom, ilyesmi.

2018. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig a személyes ismerkedés a legjobb.
2018. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!