Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 25 év feletti nők társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25 év feletti nők társkeresési értékének csökkenése csak a red pill-es hívők vágyálma vagy a valóság?

Figyelt kérdés

Sokan hangoztatják, hogy a nők túlzott kelendősége csak a 20-as években, annak is főleg az elején ilyen elvadult, de egy nő 25 év fölött már csak egyre öregszik, egyre értéktelenebb lesz, míg egy férfi még csak akkor kezd el férfiasodni, sármosodni, vagyonosodni, és csak azután lesz egyre értékesebb a nőknél.

Nem szoktak ezzel egyetérteni a nők, (a férfiak annál inkább), viszont most már, hogy én is elmúltam 25, és a 30 felé közeledek, tényleg azt látom, hogy a korosztályom női egyre inkább be vannak szarva a kortól, egyre inkább már férjet akarnak, mert érzik, hogy már egyre versenyképtelenebbek az újabb 20 éves szériával szemben. A fókusz már nem rajtuk van, és már nem kaphatnak meg akármilyen jó pasit.

Ezek szerint mégsem hülyeség amit a piros kapszulás, az élet nagy igazságait kendőzetlenül megmondó statisztikák állítanak?



2018. jan. 21. 20:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

(nem tudom mi az a vörös pirula)


Ez ezen a fórumon már öngerjesztő folyamat. A pasik, mint te ilyeneket írnak, a nők meg beszarnak, hogy jesszus ezek szerint én már öreg vagyok...és így tovább..


Hála az égnek a való életben nem minden férfi ilyen általánosító és vannak még nők is, akik értékelik magukat.

2018. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Oké, 30 felé közeledsz, tehát már sármosodsz, vagyonosodsz. Van barátnőd? Nincs, mert ha lenne, nem tennéd fel ezt a kérdést.
2018. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Mindig pánikolnak azok, akiknek nem jött össze az, ami ELVILEG (a társadalom szerint) az adott életkorra össze kell, hogy jöjjön. 22 évesen a diplomások kérdezgetik, hogy ugye nem öregek még, 25 évesen a nők, 30 évesen a kisbabát akarók, 40 évesen az elváltak...


Ami a 25-30 éves nők kelendőségét illeti, én nem tapasztaltam semmiféle értékcsökkenést, de még a 40-es korosztályban sem. Pár kisfarkú meg pár komplexusos lotyó mondogatja a náluk szebbekre, hogy jaj, azért ott van ráncocska, jaj, nem kellene már ezt a színt felvennie... A pasik többsége viszont 30-50 évesen is eléggé "mámorral" nyilatkozik a korosztálya nőjeiről, hogy azért xy egy rohadt jó nő, meg ilyenek, szóba sem jön a kor.


Bevallom őszintén, én itt az oldalon, meg pár ostoba ringyó szájából hallottam csak ezt a "lejár az időm 30 évesen" dolgot... Soha, senki mástól.

2018. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
30 felett már kezdik úgy érezni, hogy ha tovább várnak, akkor kicsúsznak az időből és nem lesz gyerekük. Ez az egyetlen ok.
2018. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem unjátok még ezt a hülyeséget?

Menj inkább aludni.

2018. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kortól vannak beszarva, hanem az adott kor problémáitól. 18 évesen az érettségi miatt fosol, utána a munka miatt, aztán a férj/feleség miatt, aztán a gyerek miatt, és végül a halál miatt.
2018. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
#3 jól leírja, vagy új az oldalon, vagy nagyon türelmes minden áldott nap ugyanazokkal a kérdésekkel szemben.
2018. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam tudatában semmiféle társkeresési értékemnek. Fiatalon sem voltam nagyon kapós, pedig intelligens, csinos, helyes nő voltam, bár akkor még nem volt divat interneten ismerkedni és mindig kevés férfival találkoztam. Aztán megtaláltam azt az egyet aki érdekelt és akihez hozzámentem.

Most elváltam, negyven vagyok, és továbbra sem vagyok népszerű kisgyerekes anyaként, (dugni persze kellenék, de az meg nem érdekel annyira) viszont én továbbra is csak egyetlen embert keresek. Tehát ha sikerül megtalálnom azt akivel össze passzolunk, akivel remekül kijövünk és közösek a céljaink, nekem az az egy fog kelleni. Nem érdekel ha nem tobzódik mellette ezer más pasi, nem érdekel holmi "piacképesség" engem csak az érdekel hogy azt az egyet megtaláljam.

2018. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

Egy linket kaphatunk erről a statisztikáról?


Magyarországon, 2011-ben, még az volt a helyzet (KSH), hogy a nők társkeresési esélyei, kb. 26-27 éves korukig monoton nőttek. Majd 27 és 33 között magas értéken stagnáltak (azonos korúaknál kb. másfélszeres a nő javára). Végül 33 éves kor után esni kezdtek és 35-36 éves korukra kb. egyenlő, vagy inkább 10%-kal kisebb esélyekkel rendelkeztek, mint a férfiak (egyedülálló nők és férfiak).


Ezek a tények és a hazai statisztika.

(Férfi vagyok.)

2018. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Vigyázat a statisztikában csak az arányok vannak benne, az nincs, hogy az egyedülállók száma általában az időben csökken (azaz nehezebb egymást megtalálni)!
2018. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!