Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a híres férfi többlet amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a híres férfi többlet amit mondanak itt az valóban létezik és milyen hatással van a társkeresésre?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 21:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz. Hát nézd, eddig is masszívan ment innen az elvándorlás, financiális okokból. Most már legfeljebb párválasztási okokból is fog menni.

Egyébként van ilyen hely, ha jól tudom, Thaiföld, az ottani lányok körében nagyon kelendőek az európai férfiak (persze ennek 99%-ban gazdasági okai vannak,de ezt már megszoktuk).

2018. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
40%

Egyáltalán nincs többlet, csak annak az illúziója.

Tehát egy adott időben kb 50-50 százalék a férfiak és a nők aránya, ez idáig tiszta. De a párkeresés nem úgy működik hogy fogja az 50% és összejön a másik 50%-al, a lehető leghatékonyabb módon, és nincs fölösleg.

Mindig van "fölösleg" mert valakinek több juthat egy adott idő alatt, a kapcsolatok közötti viszonylag rövid üresjáratokkal számolva is.


Az a lényeg hogy, a férfiak kevés százalékára arányaiban több nő juthat, mint amennyire a nők nagy százalékénak olyan férfi, akinek még a jelenlegi kapcsolata előtt ne lett volna más barátnője, akinek ugyancsak a "felsőbb" hányada jutott.

Megjegyzem hosszabb időperiódusra értendő ez a kijelentés. Tudom hogy ez egy kicsit bonyolult mondat :D


Ez arról szól hogy mondjuk egy adott 10 éves ciklusban,

leszek férfiak akik több nőnek is megfelelnek potenciális partnerként, és 5-10 év alatt akár több komoly kapcsolatot (és "komolytalant") is kialakíthatnak.

És lesznek olyanok akik nem felelnek meg egyáltalán, vagy csak elvétve valamilyen okból kifolyólag (Nem csak a gyk-s hisztizők tartozhatnak ide, ugye Strohmann). És akik nem felelnek meg, azoknak általában nincs előző kapcsolatuk.


Itt arról van szó hogy általánosságba a férfiaknak mi felel meg, és a nőknek mi felel meg. És aszerint fognak választani, akár többször is.



Nem tudom ennél egyszerűbben megfogalmazni, de az a lényeg gond van a világgal, nagy gond. Fenntartom annak a lehetőségét hogy velem is, az esetleges tőmondatos inzultálásoknak.

2018. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szoktam különvenni a relatív és abszolút férfitöbbletet. Lehet hogy csak 2-3% az eltérés, viszont a 20-25 éves nőkre ugyanúgy nyomul az 50 éves mint a korabeli 25 éves, így már simán kijön a többlet.
2018. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

22-es vagyok.

Most vettem észre hogy már előttem is leírták amit én,

de jóval egyszerűbben.

Igazat adok 55%

2018. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
19%

Persze, "férfitöbblet", brühühü.

Mert az ugye nyakszakállék és életképtelen geekék fejében úgy néz ki, hogy fogja magát az ország (vagy a korosztály) legjobb nője, és összejön a legjobb "alfahím" (höhöhö) pasival. Utána a második legjobb nő a második legjobb férfival, és így tovább, és a végén ott maradnak ők, a "kedves, jófej" srácok, és nekik egy nő sem jut. Aztán nekiállnak telisírni azt a zsepit, amit előbb már telemaszturbáltak.

2018. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
73%

#25, akkor tessék, tanulmányozd az ábrát:


[link]


Vagy nézz fel bármelyik társkeresőre. Minden nőre úgy 50 pasas jut.


Kíváncsian várom az érdemi cáfolatot. A kínos magyarázkodás és a kisdedó fröcskölődés, trollkodás nem érdemi cáfolat, úgyhogy az első ötszáz karaktert akár le se írd.

2018. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
25%
Azért, mert te meg az ötven életképtelen társad MINDEN társkeresőn MINDEN nőnemű lényre MINDEN NAP ráírtok ötvenszer, hogy "hé, mutizzak egy képet a farkamró?" még em lesz "férfitöbblet". Ha egy veszett kutya beszabadul egy emberekkel teli helyiségbe, és végigharapja mind az ötven ottlévőt, az nem azt jelenti, hogy ötven veszett kutya van a teremben.
2018. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

#27, már meg ne sértődj, de nem ti szajkózzátok állandóan, hogy ne a gyakorin pityeregjen, hanem igyekezzen, keresgéljen, ismerkedjen, meg minden? Tessék, azt teszik, amit mondtok. Most meg akkor ez a bajotok?


Kérlek írd le a varázsformulát akkor, mit kéne tenni...szerintem ti magatok se tudjátok, tőlünk várjátok el, hogy majd mi kitaláljuk, és ha ez nem sikerül, még nektek áll feljebb...

2018. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
26%
Váltsál személyiséget. Vagy legalábbis mosd ki a mostanit. Amúgy férfi vagyok, de hányingerem van az ilyen nyafogós, sértett hisztigépektől, mint te.
2018. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!