Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, létezik olyan, hogy "szép férfi"?

Figyelt kérdés

Hallottam már ilyet nőktől több ízben is(nyilván nem rám mondták :D). Szerintem egy férfi nem lehet szép, mert ez a tulajdonság csak bizonyos nők kiváltsága.


Esetleg azt el tudom képzelni, hogy egy pasi már annyira jóvágású, hogy a "jóképű" kifejezés nem tudja hűen visszaadni azt a vizuális élményt, amit a nőknek okoz, ha ránéznek. Tehát a "szép" pasi egy magasabb szint, mint a "jóképű" pasi.


Mit gondoltok erről? Szerintetek lehet egy férfi "szép", esetleg "gyönyörű"?



2018. jan. 10. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szep csak egy szinonima a jokepure. Akarki lehet szep, aki jokepu.
2018. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyéni szóhasználat és ízlés kérdése. Nő és nő között is van különbség, nem mindegyikünknek jelenti ugyanazt egy kifejezés. Kár a szavakon lovagolni.
2018. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én szótáramban azok a férfiak, akiket a feminin vonásaik tesznek vonzóvá lehetnek szépek, míg akiket a maszkulin vonásaik tesznek vonzóvá, azok jóképűek.
2018. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Nagyon tetszik a kommented, szerintem ez lehet a dolog mögött valóban. Csak ezek után felmerül a kérdés: ha a feminin arcvonásai miatt figyelsz fel egy pasira, akkor tudsz-e rá férfiként tekinteni?
2018. jan. 10. 17:28
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Igen, vannak szép férfiak, nálam ez nem egyenlő a helyessel. Sőt, inkább a szép-fiú kifejezés találóbb, de nekem a helyes férfi mást jelent. A karakánabb arc, áll, borosta vagy szakáll, sötétebb szakáll, szemöldök.

A szép-fiúk átlagba ilyen szőke, nagy csillagszemű kis hapekok.

2018. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
#4 A férfiasság nagy része belülről fakad, szóval ha magabiztos és határozott az illető, akkor persze...
2018. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Számomra az a szép, akinek nagyon szimmetrikus az arca, szép vonásai vannak, tehát összességében az összhatás szép. Viszont nem lesz ettől még nem feltétlenül lesz nőies.

A gyönyörű-t talán egyszer mondtam még csak férfire, de az tényleg gyönyörű volt. Megosztanám, de nem tudom a nevét sajnos (nem közszereplő, vagyis de, csak nem a klasszikus értelemben, inkább olyan hobbi modell-színész)

2018. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Huh, ezt aztán jól megmondtam. Szóval: ettől még nem feltétlenül lesz nőies.
2018. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

" A férfiasság nagy része belülről fakad,"



ezzel kit akarsz becsapni?

2018. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a szép az emberileg szép. Lehet, hogy szexuálisan nem vonz, de elismerem, ha valakinek pl szép, hosszú szempillái, dús haja, stb van, akkor is, ha nem vált ki belőlem vonzalmat.


Nálam nem egyezik a jóképűvel, a jóképűben van valami csábos, valami szexi. A szép meg csak olyan "jó ránézni".

2018. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!