Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, létezik olyan, hogy "szép férfi"?

Figyelt kérdés

Hallottam már ilyet nőktől több ízben is(nyilván nem rám mondták :D). Szerintem egy férfi nem lehet szép, mert ez a tulajdonság csak bizonyos nők kiváltsága.


Esetleg azt el tudom képzelni, hogy egy pasi már annyira jóvágású, hogy a "jóképű" kifejezés nem tudja hűen visszaadni azt a vizuális élményt, amit a nőknek okoz, ha ránéznek. Tehát a "szép" pasi egy magasabb szint, mint a "jóképű" pasi.


Mit gondoltok erről? Szerintetek lehet egy férfi "szép", esetleg "gyönyörű"?



2018. jan. 10. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korlátolt vagy kérdező. Te férfi vagy, ezért nyilván nem találod szépnek a férfiakat, de ne akard már eldönteni, hogy én is csak "jó pasinak" láthatom őket.

Te csak egy nézőpontból látod őket, míg a nők vonzódnak, lesznek szerelmesek férfiakba, így igazából az ő "feladatuk" ennek a kérdésnek az eldöntése (és a melegeké).


Én sem tudom, hogy egy nő mikor "szép" és mikor "dögös", de nem akarok belepofázni.


Én igenis ezerszer láttam már szépnek férfiakat, és nem feminin vonások miatt, pl. volt egy nagyon maszkulin arcú barátom, de mindig amikor nevetett, vagy szomorú tekintetű volt, megált az idő és úgy éreztem, mintha egy festményt bámulnék.

2018. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem Brian Molko az egyetlen, akire azt mondom, hogy szép férfi. Annyira feminin, hogy egyszerűen ez a jelző jut róla mindig eszembe. De férfias férfira sosem használnám ezt a szót.
2018. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Természetesen létezik.
2018. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Judit58 ***** válasza:

A szepaz esztetikai fogalom.

A MAGYAR NYELV NAGYON ARNYALT😆

2018. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!