Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja azt sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt sok férfi, hogy "a nők szeretnek szenvedni" meg "kell nekik a drámázás"?

Figyelt kérdés
Ezt gyakran hallani pasiktól, és általában gúnyos, lenéző hangvétellel mondják. A nőknek higgyétek el, ez nem a lételeme, csak szeretnének mindenáron megjavítani egy kapcsolatot, még akkor is, ha erre a minimálisnál is kevesebb az esély. Amíg a remény ott pislákol, hogy minden úgy lehet, mint az elején, addig megéri belefeccölni a melót és megpróbálni helyrehozni. Szerintem aki a kérdésben szereplő kijelentésekkel dobálózik, az abszolút nem érti a női nemet. Mit gondoltok erről? A férfiak sokszor vannak tévúton a nőkkel kapcsolatban, ez is ennek csak egy újabb bizonyítéka...

2018. jan. 6. 10:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

Az az igazság, hogy kegyetlen sok az idióta mindkét nemben. :D


Szerintem ez a drámázás egyáltalán nem nemfüggő, sokkal inkább az itelligencián múlik.


Ismerek diplomás csajokat, akik hülye p*csák, és normális pultoslányokat is, de 10 esetből 9-szer fordítva van.


Ugyanez férfiaknál. Ismerek diplomás gyökereket és tisztességes szakembereket is, de itt is 10-ből 9-szer fordítva van. (Főleg 30 éves kor alatt.)

2018. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Az a probléma hogy még magatokon sem tudtok kiigazodni "nőként",sőt a legtöbb nő manapság minden csak egy nő szintjét nem képviseli (Nem rib**c vagy ku**a,nem erre gondolok.)és meg sem közelíti. Kevés manapság a normális nő,ahogy a normális férfi is. Az meg ne legyen probléma hogy minden nő és férfi más,egyik nő sem egyforma... Bírom hogy ezalatt a kérdés alatt is regényt ír 1-2 ember 1-1 női csoportól,mintha minden nő olyan lenne...
2018. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha olyan ember van mellettem,aki ha megígéri,hogy felhív vagy találkozunk,akkor az úgy is van,valószìnűleg nem akadok ki.Ha heti egy randinál,ami három óra együtt hentergésből áll,többet kapok tőle,akkor lesz minőségi a kapcsolat,de akkor nem is fogok sem szenvedni,sem drámázni.Az úgy nem működik,hogy beleteszem a 100%-ot,aztán cserébe néha jól megdugnak.Nem,köszi...nem szeretek szenvedni,de szóvá is teszem,ha szerintem valaki s..ggfej.Pont ez a vesztem,de már pont lesz...rom.Bár ha szeretek valakit,megalkuvó is tudok lenni,ami nagy hiba.
2018. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18%

Pont ezért nem akarok kapcsolatot. Mer így is megtapasztaltam h ha van 1 probléma megkeresik a lehető legbonyolultabb megoldást és az kell nekik.


NEM NEM NEM a legegyszerűbb áááááááá az túl könnyű lenne.

Egyébként csak h fokozzák az "élvezeteket" amíg nem oldod meg a problémát addig megy a szenvedős hiszti.

Nem igaz h nem vagy rá képes, csak ezt kértem tőled...


Ja és mindig minden AZONNAL kell.

Konkrét példát is mondok. Tegnap felhív a tesóm (miközben a kutyája sz...át szettem össze a kertből, szokásosan helyette. Minek kutya ha nem is törődsz vele ? ) h neki azonnal kell egy új verziójú önéletrajz.


Persze asztali PC-je v valami Laptop-ja az nincs me minek ? Ő kemény csaj aki okostelefonnal nyomja csak még azt használni is ostoba.


Na szóval. 3 óra ment el az életemből h összerakjak neki egy olyan verziójú önéletrajzot ami végre megfelel.

Közbe v mi 10X felhívott telefonon és nyüszített, de úgy h azt 1. fájt hallgatni is 2. külön definíció lehetne az értelmezőbe.


Tehát köszönöm de nekem nem kell nő bőven elég az az 1 az életembe, az a hiszti amit le tud nyomni pusztítóbb erejű mint valami spéci vegyi fegyver.


Tudom tudom 0 pont. Nem nagyon izgat am.

2018. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért mondják ezt a férfiak hogy minél több ilyenben legyen részük, és így ne tévedjenek el a nagyvilágban. Rájöttek már, hogy ha nem mondják egy csajnak az első fáradtságnál és félreértésnél, hogy hisztis, akkor a csaj normális marad hosszú távon, és beüt az unalmas happy end, és boldogság. És ez nem jó. Nem lesz mit mesélni másoknak, hirtelen elveszítik az identitásukat, lehet hogy ők már nem is férfiak? Hiszen nincsen férfi hisztis nő nélkül. Gondolják ők. De egyáltalán nem mind, ezt csak a hisztis férfiak csinálják így, a drámafüggőek :)
2019. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!