Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem, miért keresem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, miért keresem az elérhetetlent? = (

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, mit csináljak. Próbáltam már engedni az elvárásaimból, de ezzel pont a célnak mondanék ellent. A célom egy kiegyensúlyozott, boldog, építő párkapcsolat, amiben megnyugodhatok. Eddig is nyugodt életet éltem, de más mellett sosem tudtam, mert soha, senki sem tudta úgy kimutatni az érzelmeit és úgy viszonyulni hozzám, hogy ne érezzem ingatagnak a kapcsolatunkat és ne akarjak biztonságvágyból inkább elmenekülni belőle. Nekem az nem okoz boldogságot, ha úgy vagyok a másikkal, hogy nem tudja, mit akar, nem látom rajta, hogy velem akarna tervezni... Értitek. :((


Viszont már az ismerkedésnél elakadok. Nem vagyok én sem tökéletes, én is hozok olykor nagyon rossz döntéseket, fiatalságomból, tapasztalatlanságomból adódóan, elismerem. Viszont tudjátok, van az az érzés, mikor valakivel beszélgetsz és úgy vagy vele, hogy nem mernéd rábízni az életed, vagy megbízni benne, mert egyszerűen annyira nem képes stratégiát vinni az életébe. Vagy annyira buta, annyira gyermekded, érzelemvezérelt, hasonlók. Szinte kivétel nélkül minden embernél ezt éreztem eddig. Emellett pedig nem is volt egyáltalán szórakoztató számomra a társaságuk. Olyan dolgokról és ötletekről beszélgettem volna velük szívesen és olyan dolgokat terveztem volna velük, amikről ők hallani sem akartak, vagy túl beszűkültek voltak hozzá.


Nem tudom, hogy találhatnék úgy társat, hogy közben mellette én is boldog legyek. :( Hiába keresgéltem akárhol, akárkit, mindig azt éreztem, hogy én tartom a kezemben az irányítást és nem is mertem átadni másnak, mert éreztem rajta, hogy erre minimális szinten is inkompetens és nem lát be magától olyan dolgokat, amikről ordít, hogy probléma van velük az életében. Engem ez nagyon zavar, mert hátráltatva érzem magam mellette, nem tudok felnézni egy olyan emberre, aki ennyire ügyetlenül és figyelmetlenül él, mint a többség.


Tudom, hogy nem vagyok egy angyal és én sem vagyok tökéletes, nagyon nem. De mikor már ehhez képest is alulteljesít valaki... Amellett én nem akarok maradni. De közelkerülni sem merek/akarok hozzá, mert úgy érzem, csak összedöntene mindent az életemben.:(


2018. jan. 5. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus életképtelenség, no comment kategória.
2018. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én veled értek egyet, sok az unalmas, bugyuta, cél nélküli, felelőtlen, gyerekes, sivár érzelemvilágú ösztönlény. Ez egy ilyen társadalom, tisztelet a kivételeknek, de ők mindig foglaltak. 😑
2018. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
jolvan 300 as fizetes vagy az felettieket kell keresni 200 kilos testel. veluk mar tudod tervezni a jovodet.
2018. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem anyagi és fizikai támogatásra van szükségem... Arra elég vagyok én is magamnak, csak ha már párt, társat keresek, olyat keresnék, akivel vállvetve tehetném ezt és nem csak unatkozni meg aggódni lehet mellette, mert annyira buta és annyira cselekvés/tervezésképtelen.
2018. jan. 5. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ember csak addig nyafog amig meg nem kapja amit akart. Aztan mas miatt nyafog az ember.
2018. jan. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
No vagy vagy ferfi?
2018. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!