Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon azt keresem aki kiegészí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azt keresem aki kiegészíthetné az életem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Felfigyeltem arra, hogy a közegem ( műszaki "értelmiség" ) szellemi téren nem elégít ki.

Olyan nők vonzanak, akik jártasak humán területen. Legyen az bölcsész vagy művész. Szerintetek egy szegényes kultúrával rendelkező fiatal mérnök képes volna feloldani a két fél közötti kommunikációs és érzelmi gátat, hogy egymás iránt érdeklődve a világ szépségét együtt átélhessék, csodálhassák?


Mindkét nem válaszát és tapasztalatait szívesen olvasnám a hozzászólások között.


Köszönöm, hogy elolvastad a kérdésem!



2017. márc. 30. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó esetben előbb van meg az összhang, és csak utána derül ki, hogy kinek mi a foglalkozása és kit - mi érdekel. Ha ennyire érdkel a művészet és hasonlók, akkor nem értem miért nem foglakozol te magad vele? Én is mérnök vagyok, de mellette sok más dolog is érdekel (pl. pszichológia), és nem mástól várom el, hogy szórakoztasson ezekkel
2017. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én művészlélek vagyok és az én érdeklődésem felkeltetted.

21/l

2017. márc. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően én is mérnök vagyok, bár én tervező mérnők abban benne van a művészi rész is valamilyen szinten, de ez szerintem nem összefüggő dolog amit mondasz. Attól, hogy valaki műszaki beállítottságú még nem jelenti azt, hogy csak is kizárólag ebben a témában érdeklődik. Én például szeretem a művészetet, a zenét, szeretek olvasni és valamilyen szinten a pszichológia is érdekel, figyelem a környezetemet az embereket mindezt annak ellenére, hogy mérnök szakon tanulok. Az, hogy te nem találkoztál még olyan emberrel aki annyira művelt lenne mint amennyire te elvárnád az nem azon múlik, hogy ki milyen szakmát választ magának. Én nekem volt már dolgom olyan emberrel is aki alapvetően szakmunkás volt, mert náluk ez családi dolog meg érdekelte is szerette is csinálni ennek ellenére műveltebb volt mint én és mindig is csodáltam érte mennyire okos és értelmes.
2017. márc. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom az, hogy tudnod kell pontosan kit akarsz, nem a szem színére gondolok, hanem tulajdonságokba, alkatra esetleg, belsőre, a másik pedig hogy egyedül kell boldognak és elégedettnek lenned először, nekem azóta jött össze a dolog, mióta nem foglalkoztam ezzel a témával görcsösen, jól éreztem magam egyedül, és egy csodás lánnyal jöttem azóta össze.
2017. márc. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!