Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! El tudnátok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! El tudnátok képzelni párkapcsolatot az embernél sokkal intelligensebb, földönkívüli, humanoid lényekkel?

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Volt már ilyen a történelemben és még lesz is. Én személy szerint nem kérek belőle.

Ilyenekből származtak a mitológia lényei, ill. a Bibliában a nefilimek.

2018. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Javik, te vagy az? :D
2018. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, még egy földönkívülivel sem találkoztam. Nem azt mondom, hogy nincsenek, túl nagy az univerzum, hogy egyedül legyünk benne, de randizni még egy sem hívott. :-D
2018. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jar-Jar például?
2018. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én minden további nélkül! Sőt kifejezetten örülnék neki ha egyszer az éjszaka folyamán (na jó lehet nappal is) megjelenne egy az ágyam felett! Elvinne egy körre az univerzum peremére... :D
2018. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 (:Puszedli :) ***** válasza:
58%
Biztos nem. Milyen beteg fajtalankodás ez? Tuti valami kocka gyerek vagy. :) 20L
2018. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó

Ha Jar-Jart-tól nem rondább akkor miért ne? Miért zárkózol el tőle? Nem biztos hogy olyan rossz lenne... :D

2018. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt nem részletezted, hogy itt a Földön vagy valamelyik másik bolygón, esetleg egy űrhajón? Lehet a csillagok közé repítene!:D De ha rosszul sül el a dolog és úgy nézne ki, hogy mégse passzolnánk még visszautasíthatom? Remélem nem zár be valami ketrecbe és nem kísérletezik majd velem :D
2018. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 (:Puszedli :) ***** válasza:
100%
Lehet megenne szex közben ki tudja hogyan megy ezeknél? Nem biztos h annyira élvezetes lenne mint ahogy képzeled.
2018. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet igazd van, van kockázta a dolognak... :)

Viszont ha intelligensek csak nem falnak fel kannibál módjára :D Reméljük az intelligencia mellé empátia is szorult.

2018. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!