Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó módszerekkel próbálkozok így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó módszerekkel próbálkozok így?

Figyelt kérdés

19 éves, sportos srác vagyok. Megismertem egy velem egyidős, gyönyörű csajt, ráadásul több ismerőse is azt mondta, hogy ő igazán az a rendes fajta, eddig még nem is volt együtt fiúval, nem jár olyan vad bulikba, utálja a cigiseket és nagy piásokat, de azért néha úgy el megy egyik ismerősével vagy ismerőseivel étterembe borozgatni.

Számomra ő az igazi kívül-belül, mivel nagyon hasonló az ízlésünk. Így szépen nyugodtan, beszélgetéssel szeretnék vele megismerkedni. Eddig kétszer futottam vele össze itt-ott, akkor kérdezgetett, hogy milyen volt a napom, vagy hogy mi lesz még a napi programom, úgy barátságosan érdeklődött. Következő ilyen alkalommal tovább folytatnám a beszélgetést, persze illedelmesem, én is visszakérdeznék. Vicces és kedves típus lennék, sportosnak is állítanám be magamat, mesélném, hogy miket sportoltam eddig. Kicsit még arra is céloznék, hogy nekem azért nem éppen egy F Astra van, hanem "kicsit" komolyabb és újabb, és persze az egyik legjobb autómárkából, de azért nem akarok nála dicsekedni, mert alapból nem olyan vagyok, csak hát ha ez is egy jó pont lenne nála.

Szerintetek milyen?



2017. dec. 31. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg rohadtul ne beszélj neki ilyenekről, sőt, azt is tagadd, amid van. Ha még így ragaszkodni fog hozzád, akkor kifogtad a főnyereményt.
2017. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát tegyük fel, hogy normális értékrendű nő vagyok... Ha le nem is lépnék egyből, mert azért nekem ahhoz több kell, nagyon sokat süllyed a szememben az, aki előrántja ezt a mellverdesős mi van nekem témát. Inkább beszéljetek ötletekről, programokról, sztorizgassatok, de be ne hozd az anyagiakat meg a hencegést, mert annál csak a hiszti visszataszítóbb.
2017. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejossz.

N

2017. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Épp azt mondom, hogy nem dicsekedni szeretnék vele, hogy mim van.
2017. dec. 31. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha célzol rá, az már az. Meg egy burkolt pénzéhes ribinek titulálás is.;D
2017. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem azért, de az a férfi szegénységi bizonyítványa, ha ezt ennyire szükségesnek tartja megemlíteni, hogy még szinte arra is energiát fordít, hogy díszcsomagban tálalja... De ahogy szeretnéd.:D
2017. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te kerested meg az autó árát.Cink.
2018. jan. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!