Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan, aki nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki nagy igényű és válogatós volt, így nem talált párra és boldogságra, emiatt némileg lejjebb adta az igényeit és így már sikerült neki?

Figyelt kérdés

A válogatós természet nagy hátulütője, hogy a különböző jelöltek folyamatos kiszórása akár évekig tartó magányra kényszerítheti az embert. Ez ezért nem jó, a másik azért nem, a harmadik amazért... Most lehet azzal jönni, hogy csak a szép, jól kinéző emberek ilyenek, de ez azért messze nem így van.


Az egyre jobban elhatalmasodó besavanyodás és szeretethiány egyeseket idővel arra késztethet, hogy némileg lejjebb tegyék azt a bizonyos lécet, amit meg kell ugrani - adott esetben ezután belefér, ha nem annyira jóképű, jótestű az a pasi, de belsőleg legyen rendben és tiszteljen, mint nőt - vagy a férfiak esetében ha nem annyira feszes az a test, nem címlaplány külsővel kápráztat el, hanem azzal, amilyen ember. Nyilván aki így tesz, nagyobb eséllyel lelheti meg a boldogságot, mert szélesebb spektrumú jelölt kerül a horizontjára, észrevesz olyanokat is, akiket előtte nem, vagy csak nem úgy, mint ellenkező neműt, akihez vonzódni tudna.


Van köztetek ilyen, aki hosszas szenvedés és zátonyra futott próbálkozások sorozata után így lelt komoly kapcsolatra? Hogy az igényeit némileg lejjebb adta, és rájött, hogy korábban tévesen gondolkodott a párkeresésről, amikor csak a tökéletessel állt szóba? Igaz lehet, amit sokan mondanak, hogy a túl tökéletes emberek igazából taszítóak, és sokkal szerethetőbbek az ilyen-olyan kisebb-nagyobb hibákkal rendelkező emberek?



2017. dec. 30. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Nagy igényeim voltak, ezért megtaláltam életem párját, aki "tökéletes". Inkább legyek egyedül, mint olyannal akit kevésnek érzek.
2017. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Én alább adtam az igényeimből, mert 7 évig nem találtam párra.

Most párkapcsolatban élek valakivel, akinek nagyjából az egyetlen hibája, hogy nem olyan határozott, mint amilyennek szeretném.

Szerelmes vagyok? Nem. Szeretem? Igen. Boldog vagyok? Igen!


Az én tapasztalatom az, hogy a szerelem és a boldogság nem mindig jár kéz a kézben.

Voltam én már úgy szerelmes egy egykori barátomba, hogy pontosan tudtam, hogy az a kapcsolat egy sz@r és ennél többre vágyom. Pedig ő aztán olyan határozott volt mint senki más, viszont minden más szempontból rossz ember volt.


29N

2017. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen hozzá állást, hogy igények, lejjebb, feljebb, stb, hüllleségnek tartom.

Azzal vagyok együtt, akivel tökéletesen érzem magam és ő is velem. Ezt kerestem és megtaláltam.

2017. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát hogy lejjebb adtam e nem tudom, viszont elengedtem azt az elvet, hogy fiatalabbal nem.És milyen jól tettem....a párommal teljesen összeillünk nagyon klappol minden...8 évvel fiatalabb.
2017. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!