Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim, egyetértetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, egyetértetek velem, hogy nagyon haza tud vágni egy szép női arcot egy piercing vagy orrkarika?

Figyelt kérdés

Gyakran böngészem mostanság a különböző társkeresőket, és nagyon gyakran fordul elő, hogy meglátok egy tök helyes arcú nőt, a fotóit megnézem kinagyítva, és szomorúan konstatálom, hogy a szájuk fölé belőtt piercing vagy az orrkarika teljesen tönkreteszi a vizuális élményt. Feltűnően sok lány/nő "hord" piercinget az ajkai fölött, vagy bal, vagy jobb oldalon - és sokszor mormogom magamban, hogy ha az az izé nem lenne ott, egy igazi szépséget láthatnék. Az orrkarika valamivel ritkább, de az is gyakori. És ilyen esetekben mindig csalódottan zárom be a nő adatlapját. Nekem ez nagyon illúzióromboló, nem tudok mit kezdeni vele.


A férfiakhoz szólnék: ti nem éreztek hasonlóképpen? Hogy az a kis bigyó milyen ámokfutást tud végezni az amúgy szép női arcokon? Bevallom, sokszor csináltam már azt, hogy az ujjammal kitakartam az ominózus részt, és úgy próbáltam a nők arcát elképzelni... Sajnálatos, hogy ez így elterjedt, bár már nem is új keletű, de mintha mostanra a kelleténél jobban elharapódzott volna...



2017. dec. 28. 18:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Engem is zavar és nekem is illúzióromboló!
2017. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavar. Ettől nem lesz valaki kevesebb, ha valaki ettől jobban érzi magát akkor legyen neki, ettől még nem rossz ember az illető. Van egy pont amit már én is taszítónak találok, pl a nagy fültágítók, de a septum orrkarika amitől mindenki undorodik spec pont nem zavarna, tud jól kinézni is. Mondjuk tény, hogy ezeket inkább a bulizósabb csajok szokták hordani, én meg a csendesebb kikapcsolódást kedvelőket szeretem, mivel én is kissé introvertált vagyok.
2017. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!