Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim, egyetértetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, egyetértetek velem, hogy nagyon haza tud vágni egy szép női arcot egy piercing vagy orrkarika?

Figyelt kérdés

Gyakran böngészem mostanság a különböző társkeresőket, és nagyon gyakran fordul elő, hogy meglátok egy tök helyes arcú nőt, a fotóit megnézem kinagyítva, és szomorúan konstatálom, hogy a szájuk fölé belőtt piercing vagy az orrkarika teljesen tönkreteszi a vizuális élményt. Feltűnően sok lány/nő "hord" piercinget az ajkai fölött, vagy bal, vagy jobb oldalon - és sokszor mormogom magamban, hogy ha az az izé nem lenne ott, egy igazi szépséget láthatnék. Az orrkarika valamivel ritkább, de az is gyakori. És ilyen esetekben mindig csalódottan zárom be a nő adatlapját. Nekem ez nagyon illúzióromboló, nem tudok mit kezdeni vele.


A férfiakhoz szólnék: ti nem éreztek hasonlóképpen? Hogy az a kis bigyó milyen ámokfutást tud végezni az amúgy szép női arcokon? Bevallom, sokszor csináltam már azt, hogy az ujjammal kitakartam az ominózus részt, és úgy próbáltam a nők arcát elképzelni... Sajnálatos, hogy ez így elterjedt, bár már nem is új keletű, de mintha mostanra a kelleténél jobban elharapódzott volna...



2017. dec. 28. 18:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 13 éve van egy pötty az orromban, konkrétan pont nem èrdekel, hogy kinek tetszik. :D egy ilyen majom miatt se venném ki. Mázli, hogy a páromnak tetszik. Mellesleg volt aki évek múlva kérdezett rá, hogy "jééé, neked mióta van ez az orrodban?".
2017. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy nem akarnék piercinget a fejemre, fülemben van sok, de ha lenne arcpiercingem, akkor nem tetszenék meg egy ilyen lenézős, "miért-nem-akar-minden-nő-nekem-tetszeni" pasival.
2017. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%
Egy kicsi potty meg oke, de egy karika? Hogyan fuj orrot? Undorito. A legszebb arcot is tonkreteszi. primitiv, tucat.
2017. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%

Igen. Ha az arcot nem nézzük, nekem a tetoválásoktól is felállás a tarkón a szőr.

31/f

2017. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
42%

Izlések és pofonok kérdése.

Szerintem ha izléses szépen tud mutatni egy pierszing szép női arcon is. Páromnak is van nekem nagyon tetszik.

2017. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Clay Morrow ***** válasza:
59%
Nem értek egyet. Sőt.
2017. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
24%
A száj fölötti pötty általában nem tetszik, nagyon prolis szerintem. A többivel nincs problémám, az ő dolga és ilyen apróságokon nem akadok fenn.
2017. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
7%

Én úgy tudtam a férfiakat az orrpiercing, az a pötty féle, izgatja, szexinek tartják.


Szeretnék olyat, de nincs hozzá szép orrom sajnos.


A melltetkót ha akarnék simán bevállalnám, mert az én melleimet észre veszik olyan kicsik, ergo a tetkó sem tűnne fel senkinek. :)

2017. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
34%
Egyetértek. Nálam piercing max köldöknél fér el és az is szolid, igényes legyen. Orrkarika a disznóknak van. :D
2017. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Tetko, pirszing, muhaj, muszempilla, mukorom, szoli, a tipikus proli vonal.
2017. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!