Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim, egyetértetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, egyetértetek velem, hogy nagyon haza tud vágni egy szép női arcot egy piercing vagy orrkarika?

Figyelt kérdés

Gyakran böngészem mostanság a különböző társkeresőket, és nagyon gyakran fordul elő, hogy meglátok egy tök helyes arcú nőt, a fotóit megnézem kinagyítva, és szomorúan konstatálom, hogy a szájuk fölé belőtt piercing vagy az orrkarika teljesen tönkreteszi a vizuális élményt. Feltűnően sok lány/nő "hord" piercinget az ajkai fölött, vagy bal, vagy jobb oldalon - és sokszor mormogom magamban, hogy ha az az izé nem lenne ott, egy igazi szépséget láthatnék. Az orrkarika valamivel ritkább, de az is gyakori. És ilyen esetekben mindig csalódottan zárom be a nő adatlapját. Nekem ez nagyon illúzióromboló, nem tudok mit kezdeni vele.


A férfiakhoz szólnék: ti nem éreztek hasonlóképpen? Hogy az a kis bigyó milyen ámokfutást tud végezni az amúgy szép női arcokon? Bevallom, sokszor csináltam már azt, hogy az ujjammal kitakartam az ominózus részt, és úgy próbáltam a nők arcát elképzelni... Sajnálatos, hogy ez így elterjedt, bár már nem is új keletű, de mintha mostanra a kelleténél jobban elharapódzott volna...



2017. dec. 28. 18:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%

Egyetértek.

Nekem a mell tetkó ilyen. Rosszul vagyok tőle.

2017. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem zavar. Te hány éves vagy, ha megkérdezhetem, hogy ez ennyire zavar?
2017. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
35 vagyok. Mindig is zavart, de a baj az, hogy manapság az a trendi, hogy "forever young" típusú életet élünk, tehát ami mondjuk 10 éve még csak a tinikre volt jellemző, az mára átszivárgott a harmincasok, esetnként a negyvenesek táborába. És mivel ez a korosztály van nálam a célkeresztben, ezért sajnos sok potenciális jelöltet lőttem ki pusztán emiatt. Nekem kiábrándító - olyan, mintha azt akarná sugallni a nő, hogy "vadóc vagyok, mindenre nyitott".
2017. dec. 28. 18:10
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

Igen.

Szerintem taszítóak az ilyen testékszerek.

2017. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Igen, szerintem undorító. Már elvből nem megyek oda olyanhoz, nem írok rá olyanra, akinek ilyen piercingek vannak az arcán.
2017. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Nekem mindig az jut eszembe, milyen munkat lehet vegezni pl. egy orrkarikaval. Innentol storno.
2017. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Engem ez most motivál, hogy kilyukasszak valamit az arcomon.
2017. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
15 éve van piercingem,soha egyetlen pasit sem zavart,sok beszűkült agyú p öcs van itt :D
2017. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
#8: fárasztó lehetett, 15 éven át minden szembejövő pasit megkérdezni... :D
2017. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Igen, egyetértek! A csúcs, amikor az orrkarika középen-alul van. Tisztára, mint a malacoknak. A másik, valaki írta is, amikor egy amúgy szép női mellen/dekoltázson éktelenkedik egy ronda tetoválás. Sírni tudnék, komolyan.
2017. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!