Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők közel 80%-a nem randevúz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők közel 80%-a nem randevúzna olyannal, aki kevesebbet keres náluk?

Figyelt kérdés

Egy közvéleménykutatás eredményei szerint jókora eltérés van a férfiak és nők párválasztási szokásai között,ha az anyagiak is szóba kerülnek.


[link]


Vannak hasonlóságok is,de ahol szembetűnő a különbség az a jövedelem és az anyagi segítségnyújtás.

Ha a férfi kevesebbet keres a nőnél,akkor a nők majdnem 80%-a még randira sem menne vele,de ha a nő keres kevesebbet,a férfiak csak 16 %-a gondolja ezt problémának.

"Arra a kérdésre, hogy gondot okoz-e, ha a partnert anyagilag támogatni kell a nők mindössze 1%-a válaszolta, hogy nem, és csupán 5%-a, hogy inkább nem.

A férfiak több mint fele ezzel szemben úgy gondolja, hogy beleférhet a másik fél pénzügyi támogatása. "


Mit gondoltok az eredményekről?Szerintem arról van szó,hogy a hagyományos nemi szerepekhez a nők valójában nagyon is ragaszkodnak,de legalábbis azokhoz mindenképp,ami a férfi státuszát,presztízsét érinti. A gyakran hangoztatott "nem számít" valójában igenis számít,csak nem illik kimondani.



2017. dec. 27. 13:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%
Ezt eddig is nagyon jól tudtuk. Megoldás pedig egyszerű: férfiaknak minimum háromszor akkora fizetés mint a nőknek és máris megvan mindkét fél teljes öröme.
2017. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%

Valószínűleg ahoz van köze, hogy hagyományosan a nők kevesebbet keresnek, ők mennek hagyományosan gyed-re és hagyományosan a kisgyerekes nőket szokták kirúgni, mert hagyományosan ők maradnak otthon a beteg gyerekkel.

Hú, micsoda újdonságokat mondtam, aztaaa!

2017. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
16%
Ha randizhatok gazdagabb pasival is, akkor miért ne randiznék gazdagabb pasival?
2017. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
39%
Ismerkedésnél pont nem érdekel mennyit keres.
2017. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
14%
A nőknek a belső érték a fontos :D
2017. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%

A noi fizetesek olyan nevetsegesen alacsonyak, nehol azert, mert alapbol keveset fizeto munkahelyre mennek, mert azt hiszik, nokent oda kell menniuk, mashol meg azert, mert alapbol ugyanazon a melohelyen is kevesebbet kapnak a ferfi kollegaknal, tehat bocs, de amelyik ferfi meg az alacsony noi fizeteseket se tudja tulszarnyalni, az nem tudom, mit akar.

Aki meg nokent jol keres, az valoszinuleg ertelmes es intelligens no, az meg mihez kezdjen valami csoroval, aki feltehetoleg emelle buta is, maskulonben o is jol keresne :)

2017. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%
Ám legyen, de akkor mire fel a nagy felhördülés, ha valaki ezt kimondja? Sokan azonnal kikérik maguknak... Elvárnának egy társadalmi hazugságot, hogy úgy tűnjön mintha egyszerre lennének "jók" és "csak a véletlen műve, hogy pont háromszor annyit keres mint én, és ő ""magától"" adja át nekem a saját fizetése kétharmadát"?
2017. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
44%
#5 A pénztárca belseje, ugyebár... :) És nekik nem a hossz számít, hanem a vastagság. If you know, what I mean... :D
2017. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
25%

Cattitude.

Ja, a tanárok és a kezdő orvosok is keveset keresnek, nyilván mert olyan buták :)

2017. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

7


Szerintem itt ütközik ki az,hogy valaki mit gondol magáról és,hogy valójában mit szeretne. Azért van felhördülés,mert a valós vágyak nem illenek bele abba az elképzelt tökéletes képbe,ha úgy tetszik polkorrekt világképbe,amit kifelé illik mutatni. Ha erre emlékeztetik az illetőt,akkor az önmagáról alkotott képet veszélyben érzi és támad.

2017. dec. 27. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!