Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha utálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha utálom a barátait?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, középiskolás korunkban nagyon jóban voltunk, különösen a vége felé. Csak barátok voltunk. Érettségi után én tovább tanultam, elköltöztem, nem találkoztunk többé, így teltek az évek. Kb egy fél éve ismét beszélgetni kezdtünk, mostmár mindketten szingli felnőttként. Találkoztunk néhányzor, nagyon szeretem a társaságát, a kölcsönös vonzalom is megvan , viszon a probléma, hogy egyszerűen nem tudom elviselni a lány barátait. Különösen az egyiket. Úgy viselkedik mint egy rossz prostituált, mindenkire tapad mint valami pióca, közben játssza a nagyasszonyt, pedig nem csinál semmit csak él egyik napról a másikra. Borzasztóan idegesítő amit csinál, és nagyon féltékeny vagyok rá. Alapból nagyon féltékeny típus vagyok, annak ellenére hogy szebbnek tartom magam nála. De ő annyira extrovertált és mindig ő a társaság középpontja, én viszont ennek az ellentéte vagyok. Sokszor egyszerűen csak el akarom engedni az egészet, máskor viszont úgy érzem hogy nagyon boldog lennék vele. Tud rpóla hogy nem szeretem a barátnőit. Mit tegyek hogy el tudjam viselni féltékenység nélkül hogy ölelgeti a kiszemeltemet? Hogy este átmennek egymáshoz mert "barátok"?

2017. dec. 23. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Két dolgot tehetsz, vagy megpróbálsz másképp állni a dologhoz, és te változol valamennyit (agyban): tehát elfogadod a tényt, hogy léteznek ilyen jellegű emberek, akik ugyanúgy boldogságra szeretetre vágynak, és az eddig kialakult körülmények hatására olyan amilyen.


Elfogadod azt is, hogy ha eddig nem jött össze ezzel a lánnyal a kiszemelted, akkor miért azután tenné, mikor már alakul valami közöttetek..?


VAGY:


Nem tudod elfogadni, nem akarsz így élni, és olyan társat keresel a jövőben, miután ebbe belefáradtál, aki hasonló ilyen szempontból mint te, nem ölelgeti más csaj, és nem zökkent ki ezzel téged a kis világodból. :)

2017. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az embert valamilyen szinten csomagban kapjuk. Vannak barátai, vannak családtagja, exei...


Ezt a tényt vagy el tudod fogadni, vagy jobb, ha nem kezdesz vele.



Én láttam már olyat, hogy valaki a barátnője miatt megszabadult a barátoktól, aztán 1.5 év múlva dobta a csaj, ő meg próbált visszatérni, de sosem lett ugyanaz, valahol mindenki emlékezett rá, hogy a nő miatt ejtette azokat, akikkel évekig együtt volt, és csak akkor akart visszatérni hozzájuk, mikor kidobták.

2017. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1., 2. Igazatok, van köszi a válaszokat. Csak olyan nehéz eldönteni hogy megéri-e magamon változtatni és elfogadni a barátait, vagy hagyjam az egészet és kerüljön a barát zónába.
2017. dec. 23. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem szimpatikus egyik csaj se, aki körbe veszi, én nem erőltetném ezt a kapcsolatot. Az meg nem lenne szép, ha megkérnéd, hogy építse le őket, mert egyrészt nincs jogod ilyet kérni, másrészt lehet, hogy inkább tőled szabadulna meg.

Én a helyedben keresnék mást, főleg, hogy már az elején folyton féltékeny vagy (és szerintem nem ok nélkül :/ )

2017. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban jarnal olyan ferfivel, akinek nem kell magyarazkodnod, nem kell kerned, mert alapbol olyan, mint te. Amit szeretnel az nem egy annyira extrem kivansag, hogy ne talalnal magadhoz hasonlot.
2017. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!