Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van eltortulva a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van eltortulva a mai társadalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiatal lányként írok.

Párkeresési szakaszban vagyok, és egyre inkább kezdem magam hergelni a mai fiatalok ellen.

Csinos, értelmes, nem begyöpösödött lány vagyok, ráadásul Budapesten.

Minden okom meglenne rendes párt találnom.

Nem keresek kockahasat, nem keresek milliókat, luxusautót, semmi olyat, ami manapság a bemagolt szöveg a szemét, nagyigényű nőkre.

Amit elvárok, mert igen, elvárok, azt maximálisan tudom is nyújtani.

Mire gondolok?

Közös programok, bizalom, őszinteség, önfeledt szórakozás, komolyság, stabil érzelmi háttér.


Nem azzal van gondom, hogy magas a mérce, és aki nekem kell, annak én nem. Azzal sincs bajom, hogy ismerkedjek.

Szimplán a férfiak nagy része manapság nem akar, nem képes, vagy nem is alkalmas arra, hogy komoly, normális párkapcsolatot alakítson ki valakivel.

Nekem senki ne mondja, hogy a szex az élet teteje. Fontos, jó, kell, szeretjük, naná, de miért nem elég egy emberrel?

Miért kell görcsösen ragaszkodni az alkalmi, kötetlen légyottokhoz, csak mert van egy elfogadható kinézete az illetőnek?


Soha nem volt részem ilyesmi kapcsolatokban, de még bulikban sem smároltam át estéket idegenekkel részegen.

Mégis életvidám, pozitív lány vagyok, aki ennél többre tartja magát.


Lassan oda tartunk, hogy az én felfogásom lesz prűd, semmirekellő?

Hol vannak azok az emberek, akik szintén normális kapcsolatot keresnek? ( És elnézést, ha provokatív lennék, de nem az örök magányos, brutális arcszerkezetű 40es szűz urakra gondolok)


2017. dec. 19. 14:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#13 nem vagyok pasi, basszus sima barátkozási szándékkal írtam, nem kell egyből beteg perverz állatnak nézni itt mindenkit.


Amúgy meg az sem igaz, hogy “ligán felül” akarnék párt és ezért ne jönne össze, mivel alapból ezek a pasik kezdeményeznek nálam, nem pedig ácsizngózok csak utánuk. Nyilván nem randizgatnának velem, ha nem jönnék be nekik, csak hát mivel sok más lánynak is tetszenek, ezt ki is használják..

2017. dec. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Akik az adottságaik (vagy tudatos fejlődés) miatt) jók a nőknél, azok huszonévesen nem nagyon akarják lekötni magukat, mert minek. Azok, akik mégis, már nagyrészt párkapcsolatban vannak. Szóval ja, nincs könnyű dolgotok.
2017. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mást csinálni, mint hogy továbbra is kitartasz a vágyaid mellett. Én megcsináltam az ellenkezőjét, egyre lejjebb vittem a szintet: nem kell a szerelem; nem kell a bizalom; lehet fiatalabb is... Teljesen lementem kutyába az elvárásaimat illetően. :D Szerencsére nem égettem meg magam, csak sorozatos kudarcok értek, semmi nem úgy sült el, ahogyan terveztem. Ez a szakasz több hónapon keresztül tartott, aztán megmakacsoltam magam, hogy én aztán többet egy hajszálat nem engedek az elveimből, akkor maradok egyedül, de nem fogok egy szintem alatti emberrel összeállni. Pár hónap múlva megtaláltam azt az embert, aki méltó hozzám. Tudom, hogy ez utóbbi sokak szemében nagyképűnek hangzik, de tisztában vagyok az értékeimmel és mivel hosszú távon gondolkodom nem érhetem be akárkivel. A gyerek is az apjára fog hasonlítani, nem a kocsijára. ;)


Hogy hol vannak? Sehol és mindenhol. Én már katolikus cserkésztáborban is láttam rongy embert. Azt a vágyadat szerintem mindenképpen el kell engedned, hogy max. 1-2 évvel idősebb fiú személyében találd meg a párodat. Aki ennyi idősen is az igaz szerelmet keresi az csak vallásos lehet, én így tapasztaltam. Vágynak az ilyen idős srácok is a szerelemre, de nem örökre ugyanazzal a lánnyal! Nem lelketlenek, csak nem elég állhatatosak. Tudom, hogy nehéz ezt megérteni, mert mi lányok beérnénk eggyel is már 20 évesen is, ha olyan alkatúak vagyunk. A fiúk sajnos nem, még a rendes srácok sem. Rendesek lesznek veled, mondjuk három évig, aztán elkezdik szégyellni magukat, úgy érzik az egész világ rajtuk röhög, bétának tartják, mert nem csajoznak. Aztán besokallnak a szerelemtől, úgy ahogy a kutya is jó dolgában veszik meg és lelépnek, mert nekik még "élni kell".


Ez mondjuk a ritkább, a többség nem ennyire befolyásolható. Amit viszont már rengetegszer láttam, hogy a nő szeretne gyereket, a férfi még nem. Gondolom neked ez még messze van, de nem árt erre is gondolni. Túl sokszor láttam ezt, tipikus forgatókönyv. Szeretném hangsúlyozni, hogy nem tartom gazembernek azt a férfit, aki ilyenkor elhagyja a nőt! Ez szimplán az élet velejárója, hogy a férfiak később akarják. Sok kiváló apát, férjet ismerek, aki a húszas évei közepén ezért volt kénytelen szakítani a barátnőjével, akit amúgy szeretett, mert nem egyeztek a tervek. A "még élni akarok" nem csak azt jelenti, hogy sok nővel le akar feküdni. Még egy utolsó gondolat: a pesti emberek tíz évvel később érnek, egy 30-as férfi még simán élheti a poszt-kamaszkorát, úgyhogy pusztán életkorra alapozni hiba.


Szóval mérget vennék rá, hogy a párod idősebb lesz nálad, de más előrejelzést én nem tudok adni. Csak az emberismeret segít, mert egy 35 éves is lehet még aranyifjú, míg egy 28 éves már megállapodna. Nem tudom hány éves vagy, szerintem a harminc körüliek még kicsit idősek hozzád, nem arra akarlak biztatni, hogy 10 éves korkülönbséggel keress párt. :)


Fél év amúgy nem olyan sok. Ezzel nem a beletett energiát és a csalódottságodat akarom leértékelni, csak arra utalok, hogy ez még nem jelenti azt, hogy valami fatális hibát vétesz. A pártaláláshoz szerencse is kell.

2017. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Utolsó: valahogy mégis a nők lépnek félre gyakrabban egy kapcsolatban, nagy és örök szerelem ide vagy oda.
2017. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem szándékozom minden nő nevében beszélni. Az első hozzászólásomban is írtam, hogyha olyan alkatú. Csak a magam és a hozzám hasonlóak nevében tudok nyilatkozni, a más típusú nők esze járása rejtély előttem.
2017. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

És hogy ne csak a levegőbe beszéljek itt egy példa:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

Ez a fiú valószínűleg nem rossz, csak gyenge. Vagy inkább zsenge, igazából mindegy.

2017. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!