Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van eltortulva a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van eltortulva a mai társadalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiatal lányként írok.

Párkeresési szakaszban vagyok, és egyre inkább kezdem magam hergelni a mai fiatalok ellen.

Csinos, értelmes, nem begyöpösödött lány vagyok, ráadásul Budapesten.

Minden okom meglenne rendes párt találnom.

Nem keresek kockahasat, nem keresek milliókat, luxusautót, semmi olyat, ami manapság a bemagolt szöveg a szemét, nagyigényű nőkre.

Amit elvárok, mert igen, elvárok, azt maximálisan tudom is nyújtani.

Mire gondolok?

Közös programok, bizalom, őszinteség, önfeledt szórakozás, komolyság, stabil érzelmi háttér.


Nem azzal van gondom, hogy magas a mérce, és aki nekem kell, annak én nem. Azzal sincs bajom, hogy ismerkedjek.

Szimplán a férfiak nagy része manapság nem akar, nem képes, vagy nem is alkalmas arra, hogy komoly, normális párkapcsolatot alakítson ki valakivel.

Nekem senki ne mondja, hogy a szex az élet teteje. Fontos, jó, kell, szeretjük, naná, de miért nem elég egy emberrel?

Miért kell görcsösen ragaszkodni az alkalmi, kötetlen légyottokhoz, csak mert van egy elfogadható kinézete az illetőnek?


Soha nem volt részem ilyesmi kapcsolatokban, de még bulikban sem smároltam át estéket idegenekkel részegen.

Mégis életvidám, pozitív lány vagyok, aki ennél többre tartja magát.


Lassan oda tartunk, hogy az én felfogásom lesz prűd, semmirekellő?

Hol vannak azok az emberek, akik szintén normális kapcsolatot keresnek? ( És elnézést, ha provokatív lennék, de nem az örök magányos, brutális arcszerkezetű 40es szűz urakra gondolok)


2017. dec. 19. 14:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Nyugi. Nem vagy ezzel egyedűl. F/18
2017. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
44%
Hol próbálkoztál eddig? És mióta próbálkozol?
2017. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen egyetértek. Ugyanígy gondolom én is. Csak én már nem foglalkozok mások véleményével, és nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam, ergó ilyen kérdéseket fel se tennék. Felesleges is szerintem.
2017. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Még a kérdést is hibásan tettem fel, elnézést.


Mióta? Nagyjából fél éve, de azért nem erről szólnak a mindennapjaim.


Próbáltam társkeresőn, bulikban, pubokban, akár szemkontaktot keresni egy buszon. Nem vagyok elveszett lány.

2017. dec. 19. 15:07
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Hát a másik oldalon sem túl bíztató a kép, egyébként nem ítélem el ezért a társadalmat, ilyen és kész. Mindenki a boldogságot keresi, párszor csalódik, mert ugye a tartós boldogság csak úgy lehetséges, ha fenntartjuk (párkapcsolat esetében ketten). A csalódások után pedig úgy vannak vele, hogy megelégszenek a pillanatnyi örömökkel is. Persze ennek pedig az a csapdája, hogy elkezdik őket hajszolni és vége nincs a szenvedések láncolatának. És ott van még az önismeret hiánya. Nem tudjuk, hogy kik vagyunk, és amíg magunkat nem találtuk meg, addig a társunkat sem fogjuk. És igen, egyre inkább azt látom, hogy a komolyabb gondolkodású emberek ugyanolyan nehezen találnak társat mint a nagyon komolytalanok. Az őszinteség sem egyszerű, ezt is magunk felé kell kezdenünk, amíg magunkat becsapjuk, addig másokkal sem leszünk őszinték. Amúgy meg légy türelmes és járj nyitott szemmel!
2017. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
És neten a 100-200 (vagy akár több) jelentkező között egy sem volt, aki komoly kapcsolatot akart volna? Ez elég hihetetlen.
2017. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés az olyan akiről írsz, a többség idomul a többséghez az ún. "átlaghoz" akik az én szememben kvázi zombi-sereg.


A maradékot kell megtalálni, de ez nagyon-nagy kihívás, én sem tudom hol kezdjem. Néha találkozom ilyenekkel és olyan mintha csak mi lennénk "élők" egy halott társadalomban.

2017. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
5%
Ez a kérdés messziről kamu.
2017. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Dragam 30 on tul meg rosszabb lesz...es te meg gyerekigennyel se jelentkeztel naluk! Borzalmas a mai " trend" Aztan 40-en tul meg rosszabb akkor meg azt hiszik a halalukig tinedzserek ok h fiatal nokre bukjanak😂
2017. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen ezt tapasztalom én is. Csinos, vékony, egyetemista lány vagyok, szintén pesti, lenne is persze pasi, aki járna velem. Csak az a gond, hogy ezek a pasik mind papucsok, önbizalomhiányosok, oké, hogy rendesek velem, meg a fél karjukat odaadnák értem, de kinek van kell ilyen pasi? Nekem férfi kell, de az összes férfias pasi, úgymond “a jó partik” tudod hol akarnak huszonévesen kapcsolatot? Amúgy nekem annyira nemis gond, én szeretek szingli is lenni, a kalandokat is élvezem, de azért egy rendes kapcsolatnak már én is jobban örülnék. Egy olyan pasival, aki szintén tanult, értelmes, sportol, akire azt mondhatom büszkén, hogy “igen, ő az én párom”, nem pedig egy olyan, aki “hát, rendes, meg jófej, de lehetne jobb is”. Akkor már inkább maradok egyedül.


Amúgy eljárhatnánk együtt is pasit fogni, írj nyugodtan, ha akarsz :D

2017. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!