Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért tesznek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért tesznek ki 6-8 évvel ezelőtt készült képet magukról a férfiak?

Figyelt kérdés
Aztán a valóságban meg már javában kopaszodnak meg őszülnek.

2017. dec. 17. 12:30
1 2
 11/13 MolotovPunk ***** válasza:

/Nem is értem, hogy mit hisznek a ferfiak, lazán elmennek a randira. Aztán csodálkoznak ha a nő lelép/


Azért ez nem mindig így van.Előfordult olyan is,mikor én léptem le elég hamar,mert annyira gáz és ronda fogai voltak a csajnak,hogy szó szerint megijedtem tőle,plusz mellé még nem gyengén beképzelt is volt a nagy semmire.

Egyébként életemben egyszer történt velem,hogy a nő hamar lelépett randiról,de igazából úgy érzem nem veszettem semmit.Nem jöttünk be egymásnak.

Másik héten már normálisabb lánnyal randiztam ugyanott. :)

2017. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ennél már csak az jobb, mikor 20 kg könnyebb képeket raknak fel a hölgyek, aztán jön a rizsa, hogy majd lefogyok.

"De ne horkolj, mert az gáz. De én egy év múlva tutira lefogyok."


Én randi oldalra csak arra szedtem fel nőket. Főzni 90% nem tud. Nálam itt el is vérzett. Én tudok, sőt mosni és vasalni is. Ő meg általában a 3-ból kettőt nem.

Nem is értem, hogyan akar egyenrangú társ lenni.

2017. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amiért a nők. (Ne általánosítsunk, kérem...)

Volt szerencsém társkeresőről randizni olyan hölggyel, akit csak azután ismertem meg, hogy 5 percig álltunk egymás mellett a randihelyen, mert 25 évesen 16 éves kori képével volt fent, ráadásul tök más frizurával és hajszínnel...

2017. dec. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!