Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért tesznek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért tesznek ki 6-8 évvel ezelőtt készült képet magukról a férfiak?

Figyelt kérdés
Aztán a valóságban meg már javában kopaszodnak meg őszülnek.

2017. dec. 17. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Ugyan azért amiért a nők is ilyet, na meg behúzott hasas, mássá sminkelt, több kilóval ezelőtti, dugópajti által photoshoppolt képeket.
2017. dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem a férfiak, a nők is, nemtől függetlenül. Sőt, a nők még képesek elmenni profi fotóshoz, és egy kis photoshoppal meg extra sminkkel felturbózni magukat. A randin meg fel sem ismerik őket. na inkább ez a szánalmas.
2017. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Mindenki igyekszik jobban mutatni magát mint amilyen.

Komoly éltere halálra menő harc van a puncikért, szóval egyesek semmitől se riadnak vissza :D

2017. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én például pocsék fotós vagyok. Facebookon is egy 4 évvel ezelőtti kép van fenn. Akkor volt egy jó pillanat, és ilyen az életben csak egyszer fordul elő. Szerintem 50 évesen is az lesz a profilképem,higgyék csak milyen jól tartom magam. Csak ennyit akartam.
2017. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 MolotovPunk ***** válasza:

Nem tudom kedves (nő) kérdező,hogy te milyen pasikkal randiztál,de mikor én eljutottam személyes talira,ott a legtöbb nő molett,vagy nagy kövér volt.

Soknak az egója mégis fent volt.Így volt,akivel nem is találkoztam többé.

Mellesleg társkeresőkön pont a nőkre jellemző az,hogy nem nagyon mernek egész alakos képet készíteni magukról.A súlyukat sem merik beírni sokan közülük.

De azért megnyugtatlak,hogy rólam kb átlagban 1-2 éves képek vannak fent.Eléggé vékony alkat vagyok,de legalább szép magasságom is van hozzá. :)

2017. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Hogy kapósabbak legyenek.
2017. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Na bacc, találkoztam olyan nővel,aki 45 éves volt, 20 éves képekkel és annak is mondta magát. Végül, rá vettem egy talira, ott derült ki minden. Vagy is, jellemző ez mind két nemre.
2017. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki igyekszik az előnyös arcát mutatni. A pasik általában nem szeretnek fotózkodni, ezért kevesebb képből választanak mint a nők.


Ha kevésbé előnyös fotóval regisztrálnak még a találkozóig is nehezebben jutnak el, ami egy jobb képpel legalább összejön. És hátha a személyes varázsnak is van +jelentősége.


Nem hinném,hogy gyakran történik meg az,hogy a valóság előnyösebb mint a fotó.

A szöveges bemutatkozásnál is a pozitív tulajdonságokat emeli ki mindenki jobban, senki nem írja le azt, ha kevésbé megfelelő az anyagi/családi háttere, esetleg árnyaltabban fogalmaz.

2017. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem is értem, hogy mit hisznek a ferfiak, lazán elmennek a randira. Aztán csodálkoznak ha a nő lelép
2017. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21 évesen nekem is 16 éves koromról vannak fent képek tinderen.. Mert lusta vagyok újat csinálni és totál ugyanúgy nézek ki :)
2017. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!