Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? A társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A társkeresőn megismert lány, már 7 hónapja nem találkozik velem.

Figyelt kérdés
Sosem találkoztunk. Azt mondja, hogy nagyon akar és nagyon szereted, de mindig van vele valami... 7 hónapja nem jön össze, de azt sem engedi, hogy csajozzak... Mit tegyek? :S
2017. dec. 10. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha ez nem kamu, akkor gond van Bástya...
2017. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne legyél balek, pl.
2017. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De olyan lenyűgöző és aranyos nem birom elengedni sajnos :S
2017. dec. 10. 17:45
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen nincs..Mit tegyél? Mondjuk picit légy határozottabb, és ne legyél papucs már idő előtt (mondjuk utána se). Mi az, hogy nem engedi?! Mondd meg vagy találkoztok ennyi idő után, vagy keresel mást, aki személyesen is látni szeretne és szintet léphet az ismeretség.
2017. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"nagyon szeret"


Nme engedi, hogy csajozz? Te tényleg ekkora lúzer vagy?

:) Felejtsd el.

2017. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez alapján hogy nem enged csajozni, de nem hajlandó találkozni a személyisége biztosan nem lenyűgöző és cuki, szóval gondolom a külsejéről beszéltél. Nos, ha a külseje ilyen szerinted miért nem akar találkozni????
2017. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem a külsőjéről beszéltem. Nekem tetszik, átlagos, csini lány. Én a személyiségéről beszéltem... olyan kedves velem, ilyet előtte sosem tapasztaltam. egész nap beszélünk
2017. dec. 10. 18:06
 8/16 anonim ***** válasza:

Értsd már meg. nem akar veled találkozni, és azért nem akarja, hogy ismerkedj, mert akkor már nem fogod szórakoztatni egésznap.

Nem lehet százas a csaj sem egyébként, de te sem, hogy ezt tűröd.

2017. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem talalkoztal meg vele, es nem is akar 7 honapja.. sajnalom de valoszinuleg hazudott neked, lehet nem is igy nez ki ahgy kepeken lattad..

Gyorsan felejtsd el.

2017. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Még lányként is úgy gondolom,hogy ez irtó gáz. Adj ultimátumot! Nem csajozol, de akkor találkozzon veled.

Írj rám,ha van kérdésed

2017. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!