Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? A társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A társkeresőn megismert lány, már 7 hónapja nem találkozik velem.

Figyelt kérdés
Sosem találkoztunk. Azt mondja, hogy nagyon akar és nagyon szereted, de mindig van vele valami... 7 hónapja nem jön össze, de azt sem engedi, hogy csajozzak... Mit tegyek? :S
2017. dec. 10. 17:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

"Szia, figyelj, tisztázzuk ezt az egészet. Fontos vagy számomra, elvégre is egy szimpatikus, szép, értelmes lány vagy a szememben. Szerettem volna veled többször is találkozni, de nem úgy alakult, viszont szeretném újra feldobni ezt az ötletet. Semmi gond, ha nem szeretnél tőlem semmit, ahogy azzal sem, ha nem akarsz semmit elsietni, de nekem a vonzalom személyesen dől el és egy hangra az éterben nem építenék. Épp ezért ne húzzuk egymás idejét. Derítsük ki még idén, hogy együtt vagy külön jobb-e folytatni és találkozzunk. Ha ezt nem tudjuk megoldani ez alatt az egy hónap alatt, azt hiszem, az is megfelelő válasz lesz számomra, hogy mibe fektessek energiát jövőre."


Megtiltja, hogy csajozz?😂😂😂😂 A barátnőd, vagy ki az anyám, hogy joga legyen beleszólni? Nem is látott, de már parancsolgat, te meg pincsiskedsz...

2017. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Majd írd le,hogy hogyan alakulnak a dolgok, engem érdekel. :D
2017. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Először is. Ha folyamat cseteltek egyész nap az QRVÁRA NEM BESZÉLGETÉS! Beszélgetni élő szóban szokás. Másodszor. Ha a második vagy harmadik randit is lemondja mert "juj bocsika közbejött bla-bla...", akkor gondolhatod hogy ebből semmi nem lesz. Hülyítenek te meg vagy olyan birka hogy el is hiszed. Lúúúzer!
2017. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy 50 éves perverz pasi...
2017. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nem ismerkedek már neten. De ha ott ismerkednék és 1-2 hét alatt nem tudom összehozni az adott lánnyal a találkozót akkor hagynám.
2017. dec. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

De a 7 hónap az már nagyok durva..

Szerintem a csajozásnak nem arról kéne szólnia, hogy ráhajtunk egy lányra és akár a végsőkig kűzdünk érte még úgyis, hogy ő nem ad bele semmit, hogy továbbhaladjon a kapcsolat.

Ne pazarold olyan lányra az idődet akivel nem tudsz összejönni.

2017. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!