Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért nem mernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért nem mernek a férfiak kitenni magukról képet?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan profil van, ahol nincs kint kép, de rám írnak, hogy mutassak még nekik képet.

Ők hogy gondolják? Én ne lássam őket rögtön csak ők engem? Milyen alapon várnak el akármit is? Ha én megadom a lehetőséget, hogy úgy vegye fel velem a kontaktot, hogy lát rólam képet, akkor ők miért nem?


2016. dec. 29. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Melyik társkereső ez?
2016. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Fel ne ismerje őket a csajuk :(
2016. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
És privátba se küldenek? Mert gondolom ciki nekik a havaerjaik előtt, hogy ott keresnek párt. Vagy: van valakijük és ezért óvatosak.
2016. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Love.hu
2016. dec. 29. 20:46
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

#3-assal egyetértek. Lehet, hogy csak azért, mert nem akarja, hogy cikizzék vele. Vagy attól tart, hogy a "haverjai" szívatnák egy kamu női profillal. Én sem raktam ki képet sehova, viszont privátban küldtem.


28/F

2016. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
És egy nőnek nem ciki ez? Ha meglátja a barátnője, nézd már Julcsi társkeresőzik...
2016. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek ciki, több nő felvállalja mint férfi, ahogy elnézem...
2016. dec. 29. 21:00
 8/15 anonim válasza:
5%
Szerintem nem gyáva vagy ciki dolog,képet kirakni magadról.Baj talán hogy közlöd a világgal hogy társra van szükséged és keresed az igazit?Akik meg nem raknak ki gyávák úgy ahogy vannak,meg se érdemlik hogy vissza írj,nekik...
2016. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Ilyenekkel minek foglalkozol?!

Beszélgess azokkal ,akiknek van képe és bejönnek neked!

Én sem írok rá olyan csajokra, akiknek nincsenek fent fotói. Társkeresőre kép nélkül regisztrálni, olyan mint oxigénpalack nélkül búvárkodni, érdemi elmélyülés helyett, csak felszínen kapálózás lesz a dologból, hiába vannak adott esetben jó adottságai az illetőnek.

2016. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
én meg olyan nőre nem írok, aki nem töltötte ki a bemutatkozását, statisztikái között 10+ olvasatlan levél van, közben meg följár minden nap.
2016. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!