Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért nem mernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért nem mernek a férfiak kitenni magukról képet?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan profil van, ahol nincs kint kép, de rám írnak, hogy mutassak még nekik képet.

Ők hogy gondolják? Én ne lássam őket rögtön csak ők engem? Milyen alapon várnak el akármit is? Ha én megadom a lehetőséget, hogy úgy vegye fel velem a kontaktot, hogy lát rólam képet, akkor ők miért nem?


2016. dec. 29. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Én, csak azért nem teszek sehová képet, mert nem szeretném, ha a látogatóimnak, több hetes rémálma lenne tőlem.
2016. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Aki társkeresőre kép nélkül regisztrál az agyhalott ,vagy van párja és fél hogy bebukik,de ez sem jó omen.

De ez a nőkre is ugyanígy vonatkozik.


A legalapabb dolog a NORMÁLIS (nem 50 méterről ellenfényben 10 éve készült 90fokban forgatott kép amiről kitakarták paint-tel a párja fejét ) kép egy társkeresőn, ha valaki tényleg komolyan gondolja !

2016. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindig volt kint képem, oda se hánytak... :D
2016. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én találkoztam már híres vagy inkább befolyásos férfivel társkeresőn, akinek azért nem volt fent képe.


Persze a többség csak ronda és nem meri vállalni magát, arra hajtanak, hogy majd a személyiségük miatt valaki elnézi a külsejüket.


Van egy kettő olyan is, aki nem nagyon keres társat, és lusta feltölteni a képet.

Mondjuk ők nem fognak neked írni, neked kell ráírni. Én így nemrég csalódtam egy nagyon kellemeset. Nem volt aktív, x ideje nem lépett be, de szimpi volt az a 2 sor, amit írt, ezért írtam neki. Kiderült, hogy nem is túlsúly, amit annak írt az adatlapján és kifejezetten jóképű férfi.


Namindegy.


Más valós indokot nem tudok elképzelni.

2016. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13: Ha nem hánytak oda, az már eredmény :D


#14: "Persze a többség csak ronda és nem meri vállalni magát, arra hajtanak, hogy majd a személyiségük miatt valaki elnézi a külsejüket."


Ez igaz. De tudod a remény hal meg utoljára. Te mit tennél, ha azt tapasztalnád, hogy a képed láttán szinte mindenki otthagy, vagy ha kint van a kép, akkor vissza sem írnak? Pedig amíg a képet nem látják, addig minden rendben megy.

2016. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!