Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okozhat az ex olyan sérüléseke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat az ex olyan sérüléseket, ami miatz nem tudok új férfivel kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

Az exem egy óriási bunkó volt. Még a buszhoz sem jött ki elém soha (mikor 12 óra munka után én mentem hozzá, bevásárolva stb.). Én takarítottam nála és anyóséknál is, cserébe anyós jött velünk moziba... Állandóan az ő családjával voltunk, de randizni is csak velük mentünk, hogy az exemnek nehogy fizetni kelljen. Persze ha cigi kellett vagy meki, azonnal hívott engem, hogy vigyek hazafelé. Ő soha nem dolgozott, egyetemista volt, otthon a fűnyírásért kapott pénzt. Ajándékot sosem kaptam, szülinapomra nem jött el stb. Én meg meglepetésbulit szerveztem neki, bármit megtettem volna érte... Jó nagy hülye voltam. Ráadásul nem engedett el sehová, főként bulizni. A barátaimat is kiutálta, úgy kellett meggyőznöm őket két év után, hogy újra a régi leszek.


Na mármost, mi három hónapja szakítottunk. Két hete megismertem egy srácot, egy felnőtt férfit, aki TÖKÉLETES. Romantikus, odaadó, kedves, figyelmes stb. Tényleg, és hihetetlen, de olyan, mint én... az értékrendje is, pont mint az enyém.


De egyszerűen képtelen vagyok érezni... Sem szexuálisan nem vonzódom hozzá, sem máshogy. Az első két találkozáskor persze megvolt a szikra, sőt lángolt minden, de aztán megijedtem. Mi van, ha érte is fel kell adnom mindent, a bulizást meg az "azt csinálok amit akarok" életvitelt. Nem pasizom soha, se buliban se máshol, egyéjszakás kaland de még csók is kilőve nálam. Ő pedig a lelkemre kötötte, hogy menjek bármikor, bulizzak csak, mégis van köztünk nyolc év, és néha ő is szívesen jönne. De beszéltünk már családról, babáról stb...

Szóval ezen a téren is nekem való.

Ő lenne a második az életemben, de remélem, az utolsó is. Nem akarok kettőnél több férfivel lennj, nekem ez elv.. eredetileg az elsőt akartam igaziként.

Valami mégis blokkol. Ez elmúlik ha megismerem és visszajön a vágy? Vagy felejtős? Esetleg menjek pszichológushoz?

23 éves vagyok és szeretnék már megállapodni.


2017. dec. 1. 19:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem vonzódik senki a bunkókhoz. Akire te gondolsz az a magabiztos felnőtt férfi és nem a bunkó, vagy a nyámnyila. Gondolkozz ezen.
2017. dec. 1. 21:26
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Látod, látod és te mégis a régi után sóvárogsz :)
2017. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Sosem mennék vissza az exemhez.

Ő a fő gond... nem tudok nem félni attól, hogy ebben a kapcsolatban is gondok lesznek, hogy ez a srác is folyton nyavajogni fog/ nem megyünk sehová/sóher lesz vagy igénytelen stb...

2017. dec. 1. 21:41
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg másodszorra szerencséd lesz szerintem
2017. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
A reakcióidból ítélve telitalálat a válaszom (7-es voltam).
2017. dec. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az újjal nagyon nem illetek össze! Enged el.
2017. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy az exeddel való múlt okozta nálad ezt a blokkolás, szorongást. Vagy a nyolc év zavar téged?

Ketto hét az nagyon kevés , várj meg és adj időt magadnak, magatoknak.

2017. dec. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Az előző kapcsolatomban én írtam szerelmes leveleket, én vettem apró ajándékokat és mindig én szerveztem a randikat is (és én is fizettem sokszor). Ennek ellenére semmit sem kaptam vissza. Fura, de mintha megszoktam volna, és legalább megtanultam, hogy kell a büdös parasztokkal bánni. Azóta az első ilyen jel után már elkerülöm őket...


Attól félek ez viszont olyan nagy hatással volt rám, negatív értelemben, hogy nem tudok kilépni ebből. Lásd a példát: Ő panaszkodott nekem, "gyengének" mutatta magát és én már ráhúztam a vizes lepedőt, attól félve, hogy neki is pótmama kell. Ezt szeretném feloldani magamban, ezeket az előítéleteket, különben tényleg maradnak a bunkók, de azt meg nem tudnám elviselni...


Ő egyébként levelet ír, virágot küld, felhív minden nap, dicsér, odafigyel rám stb. Mégsem bírom a panaszkodást és a gyengeséget, két hég alatt ne legyen ilyen... Egyébként külsőre és belsőre is sokkal jobb az exemnél, sőt mindenkinél akivel valaha randiztam. 190cm magas, izmos, erős kar, kockahas, borosta. Még jó, hogy nem akarom elveszíteni, ha kívül belül tökéletes.



Viszont nincs önbizalma. Nem diplomás és ezt már többször felhozta, látszik rajta, hogy zavarja és sír, hogy az exei ezt nem szerették benne, és hogy szeretne diplomáznj ő is. De akkor miért panaszkodik, miért nem csinálja? Ez engem például zavar.

Nagyon nyugodt, nem hirtelen haragú, de a reakcióideje mindig gyors és ezért is odavagyok: azonnal jön, segít, cselekszik ha baj van, mindenre képes a favágástól a konyhai csaptelep beszereléséig. Mivel a családomban mindenki kétkezi munkás rajtam kívül ez az erő nekem nagyon imponál. Csak az nem, hogy lenéző magával szemben és ezzel elveszi a kedvem tőle.

Például megdicsérem a haját, hogy milye dús vagy bármi hülyeség, és köszönóm helyett azt mondja azonnal, hogy "apám is kopasz, én is az leszek tíz év múlva", vagy "nyugi, harmincöt éves koromra én is pocakot eresztek".

Tényleg elveszi ezzel a kedvem, nincs önbizalma...

2017. dec. 2. 12:32
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz állapodni, előbb fel kell nőnöd szellemileg.
2017. dec. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
...az élet csupa lemondás.
2017. dec. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!