Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okozhat az ex olyan sérüléseke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat az ex olyan sérüléseket, ami miatz nem tudok új férfivel kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

Az exem egy óriási bunkó volt. Még a buszhoz sem jött ki elém soha (mikor 12 óra munka után én mentem hozzá, bevásárolva stb.). Én takarítottam nála és anyóséknál is, cserébe anyós jött velünk moziba... Állandóan az ő családjával voltunk, de randizni is csak velük mentünk, hogy az exemnek nehogy fizetni kelljen. Persze ha cigi kellett vagy meki, azonnal hívott engem, hogy vigyek hazafelé. Ő soha nem dolgozott, egyetemista volt, otthon a fűnyírásért kapott pénzt. Ajándékot sosem kaptam, szülinapomra nem jött el stb. Én meg meglepetésbulit szerveztem neki, bármit megtettem volna érte... Jó nagy hülye voltam. Ráadásul nem engedett el sehová, főként bulizni. A barátaimat is kiutálta, úgy kellett meggyőznöm őket két év után, hogy újra a régi leszek.


Na mármost, mi három hónapja szakítottunk. Két hete megismertem egy srácot, egy felnőtt férfit, aki TÖKÉLETES. Romantikus, odaadó, kedves, figyelmes stb. Tényleg, és hihetetlen, de olyan, mint én... az értékrendje is, pont mint az enyém.


De egyszerűen képtelen vagyok érezni... Sem szexuálisan nem vonzódom hozzá, sem máshogy. Az első két találkozáskor persze megvolt a szikra, sőt lángolt minden, de aztán megijedtem. Mi van, ha érte is fel kell adnom mindent, a bulizást meg az "azt csinálok amit akarok" életvitelt. Nem pasizom soha, se buliban se máshol, egyéjszakás kaland de még csók is kilőve nálam. Ő pedig a lelkemre kötötte, hogy menjek bármikor, bulizzak csak, mégis van köztünk nyolc év, és néha ő is szívesen jönne. De beszéltünk már családról, babáról stb...

Szóval ezen a téren is nekem való.

Ő lenne a második az életemben, de remélem, az utolsó is. Nem akarok kettőnél több férfivel lennj, nekem ez elv.. eredetileg az elsőt akartam igaziként.

Valami mégis blokkol. Ez elmúlik ha megismerem és visszajön a vágy? Vagy felejtős? Esetleg menjek pszichológushoz?

23 éves vagyok és szeretnék már megállapodni.


2017. dec. 1. 19:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Hát valószínűleg az exedtől függetlenül sem érzed azt a szikrát az új srác iránt. Vagy józan ésszel hiába tűnik kedves romantikus, tökéletes pasinak, de ha a kémia nem indul be rá a tudatalatti vonzalom, akkor nem fog működni.

A megállapodást meg nem kell sürgetni, ez is egy csalóka dolog, amikor azt látja az ember a környezetében, hogy xy már el van jegyezve más már gyereket vár akármi, ilyenkor az ember egy versenyhelyzetet érez, mintha lemaradna valamiről, mintha sürgetne az idő. Már pedig ez nincs így, sőt még te tényleg fiatal is vagy, tehát még biológiailag is ráér majd később gyereket nemzeni, amikor eljön a lehetőség.

2017. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Lehet hogy te idealizálsz bele többet mint amilyen valójában ez az új férfi. Ha IGAZÁN megvan a kémia, akkor egy ex tehet bármit, veszett ügye van. Ha tényleg mindenben jobb az új, az felülírja a régit. De a te esetedben csak lábvizet látok így külső szemmel.

Nekem ez személyes tapasztalat, elég mély gödörből jöttem ki ráadásul.

2017. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Meglehetősen általános, hogy a kedves, odaadóan szerető férfiakért a nők képtelenek szexuális vonzalmat érezni, a velük rosszul bánó férfiakért viszont annál inkább. Nálad is ez lesz a helyzet.
2017. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De az elején volt kémia. Sőt miután ittunk picit alig tudott levakarni magáról. Nem tudom, mi történt és miért. :(
2017. dec. 1. 20:19
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Adj magadnak egy kis időt, ami még fontosabb ismerkedj azzal a sráccal beszégessetek sokat aztán majd adja magát.


Exedet el fogod felejeteni szépen de okos lány nem felejti a negatív dolgait exexednek így ha vissza akarna jönni tudni fogod hogy miért alakult így.



Szerintem minden rendben lesz veled csak ne légy magaddal türelmetlen talán az új srác is érzi hogy kivagy, ez meg tudja ölni ideiglenesen a kémiát.


Kell neked egy picike szünet hogy helyrerázódj de azért ismerkedjetek.


28f

2017. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%

Az eleje egy hamis jobb érzést kelthet benned az újdonság varázsa miatt.

Az új mindig izgi, egy ideig...

2017. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen annyi áll a háttérben, hogy te a bunkókra buksz, nem pedig a romantikus, kedves, figyelmes férfiakra.
2017. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Annak, aki itt veri a nyálát: Nem a bunkókra bukom, ne itt keseregjetek, ha a kutyának sem kelletek. Fura, hogy mindig itt hallom ezt, de gondoljatok bele, az exem sem tudta, hogy ő bunkó. Azt hitte, ez a normális, ezt látta otthon is... Lehet, ti is ilyen bunkók vagytok csak nem veszitek észre.


Aki normális választ adott: Lehet, hogy megijesztett, hogy a randin már szóbakerült a gyerek, család, esküvő, költözés, söt az is, hogy milyen az ízlésem az öltözködés terén hétköznap, mi a munkám és a távoli céljaim, stb.. Talán olyan társkereső szaga volt, hogy megijedtem tőle :( Mintha már feleséget akarna. De ettől függetlenül azt is éreztem rajta, hogy meg akar hódítani, sőt...

De az exekről való panaszkodás és összehasonlítgatás...

2017. dec. 1. 21:06
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
4#, egy ideig megpróbáltad magad meggyőzni, hogy igazából ezt kellene szeretned, de a szexuális vágy nem logika szerint működik. De mondom, ez teljesen normális, a nők többségénél a kedvesség, udvarisság, odaadó szeretet minden nemi vágyat megöl. Ez van.
2017. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Az összehasonlítgatást fel fogja váltani az hogy miben jobb a másik mennyivel rendesebb őszintébb stb.


A panaszkodás meg olyan dolog hogy beszéld csak ki magadból ha szeret meghallgatja ha ügyes jobb kedvű téműk felé terelgeti a beszégetést. Áldásos ha van humor is egy kapcsolatban akkor főleg jól jársz


Remélem tudtam segíteni kedves kérdező! :)

Sok sikert és boldogságot neked!

2017. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!