Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig azt mondják, szórakozóh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig azt mondják, szórakozóhelyen nem lehet tartós kapcsolatot kialakítani. Van köztetek olyan, akinek ez mégis sikerült?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy leruccantál bulizni, semmit nem terveztél előre(pasizni, csajozni meg végképp nem akartál), egyszerűen csak ki akartál kapcsolódni - de találkoztál a diszkóban/buliban/partin stb. valakivel, aki mindent felforgatott, és végül nagy szerelem lett a dologból.(Kivételt képeznek a házibulik, ott ugye zömmel ismerősök, barátok jönnek össze, a légkör is intimebb, szinte adja magát párkapcsolatok kialakulásának lehetősége. Én most kifejezetten a diszkós vonalra gondoltam a kérdés feltevésekor.)


Van köztetek ilyen, aki a kérdésemben lévő állításra cáfolattal tud szolgálni? Van, akinek ez összejött?



2017. nov. 24. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én koncerten ismertem meg a férjemet. Nem èrtem, honnan jön ez a marhaság. Miért ne lehetne szórakozóhelyen megismerkedni olyannal, akivel aztán komoly kapcsolatot alakítasz ki? Nem kuplerájba kell járni szórakozni.
2017. nov. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Koncerten igen, fesztiválon igen. Buliban (azért, mert az nem esemény, hanem már-mar megszokás és életmód) nem. Úgy értem, jó a buli, de nekem egy koncertre menni nagyobb ideológiai háttér kell, mint ellépni lötyögni.
2017. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Mi is ott ismerkedtunk meg, raadasul nem romantimus modon.

Szexeltunk a wc-ben, aztan honapokon at beszelgettunk neten es talalkoztunk. Ennek mar 5 eve, es jegyesek is vagyunk. :)

L

2017. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
100%
Hát ha egy pubban csocsó közben a későbbi két év annak szamit; akkor igen.
2017. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Simán, sőt szerintem sokan ott ismerkednek és sok kapcsolat ott alakul ki. Mióta nem járok szórakozóhelyre nincs is senkim.

Eddig 3 kapcsolatom is ott alakult ki, egy fél éves és két 3-3 éves.

2017. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetemi buliban ismertem meg a fèrjemet, több, mint 7 èves házasok vagyunk, van egy 5,5 èves fiunk.
2017. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!