Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ezt mondják, hogy mozdulj ki, ha barátnőt akarsz, de mégis hova menjek?

Figyelt kérdés
Jók az adottságaim, valószínűleg sok lánynak bejönnék, ha mondjuk találkoznának velem. Csakhogy én nem nagyon szoktam kimozdulni. Nem vagyok az a bulizós típus, sokkal jobban szeretek otthon fetrengeni, jókat beszélgetni, filmet nézni, olyan lány illene hozzám, aki ugyanilyen beállítottságú, csak hát nem tudom, hogy találkozhatnék random ilyen lányokkal, ha se én se ők nem nagyon járnak el sehova.
2017. nov. 17. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
menj el buliba én is azt teszem 30 evésen :)) eddig én sem voltam.... :(
2017. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Társkereső neten.Beírod ezeket az adatlapodra,gond megoldva,csak olyan fog jelentkezni aki hasonlóan gondolkodik.Közösségi netes játékok.De elmennék egyedül képkiállításokra is,meg előadásokra is,különféle témában.
2017. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Én se szeretem a bulikat,ezért nehéz találni ismerősöket barátokat,társat

Mert hasonló kellene akivel lehet beszélgetni,kirándulni...

Nos ők is elvannak maguknak valahol

30N

2017. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

“mégis hova menjek?”


Hát senki sem ad rá garanciát, hogy az elsõ-második találkozgatásnál sikerülni fog, de jobb próbálkozni, mint megsem próbálni.

Amúgy ne “random” lányokkal találkozz, hanem olyanokkal, akikben megtetszik valami.

Én is visszahúzodó vagyok, aki szeret otthon lenni, én interneten találtam hozzám hasonlót, akivel találkoztunk is azt követõen.

Ahhoz nagy szerencse kell (ne is várd), hogy az elvárásaidnak pontban megfelelõ lányt megtaláld. Inkább azt mondanám, hogy légy nyitott. Pl. a legtöbb lánnyal tudsz filmekrõl beszélni, bárkivel találhatsz közös témát, ha kicsit megerõlteted magad. Tehát ez nem arról szól, hogy borzasztóan válogatni kell ismerkedés közben és úgy keresni a lányt, mint valami földalá ásott gyémántot. Nem kell otthonülõ típus legyen valaki ahhoz, hogy jól egyezzetek. Az is jó lehet, ha találsz valakit, aki nyitott rád. Ellentétek között is kialakulhat vonzalom. Tapasztalat szerzés számomra mindig jobb, mint csak ülni és folyton filózni a párkeresésen.

2017. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én sem rajongok értük annyira, de úgy érzem más lehetőségem, nincs a nettes ismerkedésre rá untam... rég 30F
2017. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ötletem sincs, hol keresgélj.

Én társaságot keresek max, de még tippet se kaptam hová érdemes elmenni.

Na meg esetleg tök egydül nőként lemegyek mondjuk jazz clubba, hát lehet jól befeszülnék, és "értelmesen vihognék".

Jó dolog az ismerkedés😊

31N

2017. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Koncertek, kiállítások, edzőterem, túrák, buszos kirándulások(most nagyon sok adventi van), mozi, könyvtár.
2017. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagyunk így ezzel páran, köztük én is
2019. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!