Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 3 év után mennyire gáz újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után mennyire gáz újra felvenni a kapcsolatot valakivel, akit alig ismertem?

Figyelt kérdés

2014 elején internetes oldalon ismerkedtünk meg. Én akkor még kamasz voltam, ő meg még fiatalabb. Jól elvoltunk, de egy engem érzékenyen érintő dologgal átvert. Nem szóltam rá semmit sem. Általában nem azonnal szoktam reagálni, hanem később. Ezt meg is tettem, ami miatt letiltott. Kamu facebook-al bejelöltem, és újra elkezdtünk beszélgetni, jól elvoltunk, le is hívott magukhoz (messze lakik). Őszintén azért jelöltem be megint, hogy én is visszatilthassam. Tudom, hogy ez mennyire gyerekes, és a pokol tüzében fogok égni, amiért a nők szent és sérthetetlen érzelmeivel játszok, de mind1 :D A lényeg, hogy nem tudtam elfelejteni, néha ránéztem a profiljára, pár napja bejelöltem egy kamu facebook-al hátha több képet látok róla.

Elfogadta a visszajelölést, és megdöbbenésemre a közelünkbe költözött. Már csak 80 km-re van tőlem, anno pedig 400-ra volt :DD Egyébként még 2014 nyarán költözött a közelembe...

Van egy képe, amin csak a feje látszik. Mintha egy picit pufi lenne, remélem nem hízott el.

Lassan 4-edik éve nem beszéltünk, akkor is csak pár hetet, szerintem összesen 10-20 órát beszélhettünk.

Sok lánnyal beszéltem, és sokakat elfelejtettem. Ezt nem felejtettem el, nem tudom miért, talán rokon lelkek vagyunk :)

Mindenesetre írni szeretnék valamit, csak még nem tudom hogyan kéne tálalnom ezt az egészet, hogy ne küldjön el egyből. Azt is kiszeretném deríteni, hogy esetleg emlékszik-e rám? Mert ha nem, akkor fölösleges nagyban gondolkoznom, csak barátkozni meg nem akarok...


Igazából nem vagyok híve annak, hogy az elfeledett dolgokat újra piszkáljam, de ha csak egy kevés esélyem is van nála, akkor megpróbálnám, hátha.

Ti hogyan reagálnátok ilyenre? Magamból kiindulva, hogy én miként reagálnék ilyenre... Hát nem sok esélyt látok.


2017. nov. 27. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
400km? 80km? Te vagy a gyerekes, kérdező.
2017. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ebben az a nehéz, hogy írtad, hogy barátkozni nem akarnál vele.

(Érteni értem ezt) Csak így nehéz valakinek a közelébe férkőzni. Én ha valaki ír valami értelmeset nekem, szoktam válaszolni. Tehát ha te megkérdeznéd, hogy emléksezm-e még rád, mi van velem azóta, hogy alakult az életem, hol dolgozom, van e párkapcsolatom, tuti, hogy válaszolnék, ha egy régi normális ismerősöm lennél.

Viszont ha azonnal ismerkedősdire terelnéd, arra nem hiszem, még azt sem, hogy figyi, van barátom.

Pont azért csinálom ezt, mert van barátom. És minden emberi kapcsolatra nyitott vagyok, de ismerkedésre nyilván nem.

Amúgy én mindenképp azt javaslom, hogy írj neki, adj egy esélyt ennek, mert sosem lehet tudni, hogy miből lesz az igaz.

Indenképp!

2017. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.: Akkor gyerekes vagyok, de a kérdés nem erről szól!


2.: Hát úgy a legkönnyebb valakinek a közelébe férkőzni, ha nem akarunk barátságot. A barátság az mégis milyen célt, vagy motivációt ad? Ha barátkozni akarnék, arra ott vannak a srácok :)

2017. nov. 27. 10:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Másik problémám a fiú-lány barátsággal, hogy csak a fiú fektessen bele rengeteg energiát. A semmibe, egy feneketlen kútba.
2017. nov. 27. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!