Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agodalomra adna okot egy ilyen közeledés?

Figyelt kérdés
Soha nem beszéltem a lányal csak egyszer találkoztunk bemutatak neki és kb ennyi.majd 4 év mulva gondoltam egyet elmentem a házukhoz és kihívtam beszélgetni.azóta az egész család furán néz rám .nem akartam semmi rosszat csak megismerni . ha meg akkarsz ismerni valakit cselekedni kell

#ismerkedés #csaj #pasi #megközelìtés
2017. nov. 29. 16:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Na de ajtóstul? Szerintem fékezz most egy kicsit had gondolkodjon az a szegény lány .
2017. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem csodálom, hogy furán néznek rád.
2017. nov. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát... nem éppen a bevett szokások szerinti ismerkedési módszer :) Hasznosabb lett volna, ha előbb ráírsz/rátelefonálsz a lányra, "hé, én vagyok X. Y., itt és itt találkoztunk, hogy vagy, találkozhatnánk" stb. Ez a "kihívás" túl... kihívó. :D
2017. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, ha egyetlen rövid találkozás után 4 évvel valaki megjelenik az ajtómban ismerkedni, akkor lehet még a rendőrséget is ráhívnám, elég ijesztő. Értelmesebb nő menekül egy ilyen nyitástól.
2017. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
Pedig erre igazán nem lehet mondani, h "unalmas" volna :D
2017. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Kiment beszélgetni? Ha igen, akkor az hogy sikerült?!

És honnan veszed, hogy furán néz rád a család? Kit takar a család egyáltalán? És miért érdekes, hogy hogy néznek? Nem őket hívtad ki.

2017. nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajátos, az tény. Nem akarok sztereotipizálni, de nekem a sztoriból meg az írásképből is nagyon az jön le, hogy nagyon... Más kultúrában nőttetek fel. Legalábbis ilyesmit én mifelénk abszolút nem tapasztaltam, de van egy réteg nagyszüleim falujában, aki ugyanilyen gátlástalanul és közvetlenül udvarol. Nem feltétlenül romák, mert ismerem őket személyesen, de ők ehhez szoktak. Közeledj hozzá kicsit finomabban
2017. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Aggodalomra az "agodalomra", "bemutatak", "akkarsz" és stb. adnak okot.
2017. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

4év múlva odaállítottál? Aztán hogy volt?

-Szia! Elmékszel 4éve taliztunk, kijössz dumálni?

Bátornak bátor.

2017. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
uhh, én frászt kapnék. Ha a bemutatás után kicsivel történik, az még csak-csak elmegy, de 4 évvel utána... kicsit betegesnek tűnik.
2017. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!