Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha elszúrtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha elszúrtam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, de én túl mohó és önző voltam, összeakartam jönni vele, Ő pedig még azt mondta ismerkedjünk. Ezután sokszor rosszul viselkedtem vele, mert valamiért elutasításként éltem meg. Vagy nagyon bunkó voltam, társaságban kb levegőnek néztem, aztán amikor ez nem vált be, akkor máskor meg nagyon nyomultam.

Azt mondta hogy semmit nem tudok még róla, hogy miért nem akar kapcsolatot, meg hogy nehezen esik szerelembe.

Viszont egyik este egy regényni üzenetet írtam neki, egyébként mást már régen elküldtem volna a .... Tudok nagyon bunkó lenni, előszőr neki is egy nagyon durva szöveget címeztem, majd azt kitöröltem és írtam egy másikat erre ezt írta:


Na figyuka, nagyon orulok hogy ezekt elmondtad, ez volt eddig kb a legtalpraesettebb dolog amit elmondtal, de valoban nagyon elb*tad, de meg ilyeneken igazabol 2 het alatt nem is kene gondolkozz..nem is ismersz, annyit tudsz rolam hogy allandoan maszkalok minenhova es hogy barna ahajam, de azokat a dolgokat amirr egy kapcsolat epulhet nemtudod, memtudod milyen toresek voltak az eletembe amiert en nem akarok kapcsolatot, es amiert igy vodelkedik


Én szeretem ezt a lányt, most facebookon úgy ahogy újra normálisan beszélünk, élőben nem találkozna velem kettesben, de van olyan program amire eljönne és én is ott leszek, úgy mondta hogy barátnőjével eljönne oda. Még akár buliban is összefuthatunk. De olyan fura pl hogy eddig már többször csókolóztunk, most meg semmi.

El akarom érni, hogy belém szeressen, az biztos hogy kedvelt engem, de kiábrándult belőlem. Remélem valahogyan vissza lehet fordítani.

25 F



2017. nov. 27. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet lassan fel kéne nőni.
2017. nov. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább megkérdezném, hogy jóváteheted-e, mondd el neki, hogy sokat tanúltá az esetből, de semmiképp sem mennék ugyanoda ahova ő. Nem hiszem, hogy díjazná.
2017. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
extra nyomulós voltál,megértem őt,semmi esélyed...
2017. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!