Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esély arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esély arra, hogy megbocsájtson nekem vagy ezt már elszúrtam?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a szerelemtől.

Amikor nem függtem senkitől, akkor nem hagytam támadási felületet sem. A szerelem viszont védtelenné tesz egy másik emberrel szemben, mivel érzelmileg függök tőle, a lehetőséget is a kezébe adom, hogy megbántson engem.

Arról nem is beszélve, hogy egy szerelmi kapcsolatban olyan, mások előtt rejtett oldalamat is feltárom aminek köszönhetően a másik azt is fogja tudni, mivel okozhatja nekem a legnagyobb fájdalmat. Ettől félek a legjobban.


Ezért nem sikerült elég közel engenednem magamhoz senkit. Vagyis egyetlen férfit igen,de egy idő után azthitte,hogy nem viszonzom az érzéseit,nem is szeretem őt. Pedig nem volt igaza,nagyon szerettem,csak nem mertem közeledni felé jobban. Ami azt takarja,hogy az érzéseimről soha nem mertem neki beszélni,pedig akartam,sőt! Ő volt eddig az egyetlen aki előtt ténylegesen megszerettem volna nyílni. Együtt voltunk fél évig,de nem rég összevesztünk nagyon és pár napja nem beszélünk. Nem szakítottunk,megkérdeztem hogy akkor szeretné lezárni velem? Mire azt mondta,hogy semmiképp,mert szerelmes belém,szeret engem,csak úgy érzi ez nincs viszonozva. Utoljára amikor kommunikáltunk,elmondtam neki,hogy ez nem így van,különben nem lennék vele,nekem fontos és stb. Azt mondta gondolkodik,meg időre van szüksége,mert kicsit padlón van. De hogy miért,azt igazából nem tudom.(?????) Lehet néha távolságtartó voltam,ha ő az érzéseiről beszélt akkor csak meghallgattam vagy tereltem a témát felszínesebb dolgokra. Meg nem szoktam a nyakára mászni. Pont azért nem,hogy nehogy azt érezze,hogy én függök tőle vagy hiányzik nekem. Mert akkor sebezhető lennék,meg rám unna,nem biztos,hogy mindig örült volna annak,ha csak úgy felhívom vagy írok neki SMST-t ha nem találkoztunk pár napig. Az utolsó két hónapban már napi szinten találkoztunk,nála aludtam,egyre komolyabbra látszott fordulni és akkor kibökte,hogy ő ezt így nem bírja tovàbb!


Szerintetek akkor most még lehet esélyem? Megbocsájt? Kitudja azóta hogy gondolja,lehet már nem akar velem lenni? Nem merem felhívni vagy bármit is kérdezni,mert lehet ő keresne,nem akarja,hogy zavarjam. Hogy tehetném egyáltalán jóvá? Mármint az érzéseimről még mindig nem tudok olyan nyíltan beszélni, nem tudom tettekkel se nagyon éreztetni,hogy szeretem őt. Csak ilyen alap dolgokkal mint az ölelés,csók. De nem vagyok romantikus alkat sem.


L


2017. nov. 13. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló cipőben járok a barátnőmmel, igaz mi nem találkozhatunk csak 2-3 hetente mert külföldön dolgozok, de ő is az a fajta mint te, vannak benne érzések, de nem mindig mutatja és engem is zavar.. igaz javuló tendenciát mutat, főleg akkor ha "leszarom" nem keresem nem hívom és az igen is jól esik mert azzal jelzi a felém ha keres 1 váratlan hívással v sms el h szeret és érdeklődik, ilyenkor megnyugszom és tudom h tényleg igaz érzelmek vannak benne.

Szóval ha úgy érzed, hogy tényleg szerelmes vagy ne fogd vissza magad, főleg ha olyan alkat vagy aki bizonytalan.. és nehezen nyílik meg itt van ez a srác aki szeretné az egész kapcsolatot veled, de Te elrontod, hát ne tedd.. keresd és hívd el, lepd meg, csókold és szeresd! 27/F

2017. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy s.ggel nem lehet két lovat megülni, vagyis nem akarhatsz mély, lelki és fizikai kapcsolatban lenni, ugyanakkor biztonságos távolságban maradni mindettől.

Ha vállalod az érzéseidet, sokat lehet nyerni de a padlóra is tud juttatni, sosem lesz garancia, ellenben egy tapasztalattal gazdagodtál (erősödtél). Viszont ha nem teszed, akkor egyértelmű az irány. Még túlságosan romantikusnak sem kell lenned, de azzal sokat tennél az ügy érdekében, ha megnyílnál, elmondanád a fenti gondolataidat neki, és őszintén azt, hogy mit jelent számodra.

2017. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez hány évesek "szerelmi" viadala? -_-
2017. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Az ilyen szövegek, h "gondolkodik, időre van szüksége" stb., tipikus lepattintó szövegek, amikor nincs kedve kimondani az igazat.

Ha igazán összeillenétek, akkor megtudnál nyílni neki és nem félnél a következményektől. Nem játszmáznál, nem agyalnál folyton azon, h most kell e írni neki vagy sem, hanem természetesen jönne.Nem az a lényeg, h megbocsájt e, hanem, h te valójában akarod e ezt a kapcsolatot, vagy csak görcsösen kapaszkodsz belé, mert nincs más.

2017. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok ő 30.

Nekem az első kapcsolatom,neki nem.

Igen,akarom őt,nem kapaszkodom belé görcsösen.

2017. nov. 13. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ne haragudj, de ez a pasi szerintem most jött rá, hogy egy gyerekkel kezdett. Kár volt ennyit játszmázni. Felnőtt ember erre nem vevő.
2017. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát még megér, de ne erőltess semmit, csak mondj el neki mindent őszintén, mi férfiak ebből értünk, ezt szeretjük, ha mindenféle kertelés nélkül meg mondják a frankót nekünk.
2017. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!