Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Semmi esély nincs már, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi esély nincs már, hogy megbocsájtson?

Figyelt kérdés

A barátommal két évet voltunk együtt,de jöttek bizonyos problémák a kapcsolatba amit mindketten rosszúl kezeltünk.A végén Ő nagyon megakarta menteni a kapcsolatot,de én már nem éreztem,hogy szeretném.Szakítás után többször is akart találkozni,hogy beszéljük meg,de mindig valami kifogással lemondtam.Most két hónaplal a szakítás után,nagyon hiányozni kezdett és rettentően sajnálom a történteket.Tegnap már nem bírtam és ráírtam,hogy amikor van ideje szeretnék beszélgetni vele

Ezt írta vissza:"Én is szerettem volna beszélni veled,de sosem tudtál időt szakítani rám.Akkor megváltoztam volna,feladtam volna a barátaimat is,csak hogy mi rendben legyünk.Ha egy gyújtót hozzávágsz a falhoz felrobban,utólag már hiába bánod,nem tudod összerakni.Tanuld meg,hogy mindennek van következménye,és van ami helyrehozhatatlan.Zsúfolt életem van,csak arra van időm amire szakítok és te többet nem férsz bele"


2016. okt. 1. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem bántásból, de ezt finoman szólva is elcseszted
2016. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esély sincs, és igen, ezt Te rontottad el. És nyugi, sok lány van hasonló helyzetben, mert sokan basszátok el így a dolgokat.
2016. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ezen? Ennél világosabban már nehéz lenne közölni, hogy vége.
2016. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hehe ezt beszoptad :D
2016. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
semmi esély. ha írsz neki, csak rosszabítod a helyzetet.
2016. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
remélem több pasid nem lesz te fa.sszopó
2016. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Én azert meg utoljara le$z00pattalak volna:D
2016. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt hívják mély torkosnak... hát igen, ezt is tapasztalnod kell... szegény srácot sajnálom csak ebben a történetben... ő hamarabb meglátta a gondot és akart volna változni...
2016. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!